Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főztök a babátoknak vagy...

Főztök a babátoknak vagy bébiételt vesztek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Főzök ÉS bébiételt veszek.
2012. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Hétvégén mindig van főtt kaja, amiből eszik, hétköznap nem mindig, ezért bébikaja. Meg mostanában rendelek magamnak, abból meg nem mindig merek adni neki. 14 hós
2012. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem eszi meg a bébiételt, így főzök, ill. a közeli étteremből hozott menüből is kap, ha az neki is való (15 hónapos lesz).
2012. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elején bébiételt vettem, de nagyon keservesen evett. Főztem neki, azt meg gyorsan befalta :)) Így nem volt kérdés. Nagyon sok üveges kaját löktem ki, bár ez a főztömmel is megesett, mert sokra sikeredett vagy éppen akkor nem ízlett. Egy ideje csak a miénkből eszik, ritkán főzök neki külön. 14,5 hós
2012. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

főzök neki. nagyon rövid időszak volt, amikor külön kellett neki főznöm, talán 3 hónap, aztán a mienkből evett.

ez a 3 hónap meg gyakorlatilag főtt zöldség turmixolva, esetleg husiból állt, vagy a levesből kivett zöldség és husi turmixolva, uzsira meg gyümölcs. tényleg 5-10 perc alatt össze lehet dobni. ha utazáskor nem volt erre lehetőség, akkor vettünk neki bébiételt.

2012. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Főzök neki szinte mindig,akkor veszek bébiételt ami éppen nincsen abban az időszakban.Pl:Mikor tőkőt még nem lehetett kapni akkor azt megvettem üvegesben,a változatosság kedvéért.
2012. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Főzni szerettem volna a kisfiamnak, de bármit bárhogyan csináltam, egyszerűen nem ette meg, csak a bébiételt, így ő azt kapott kicsi korában.
2012. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem eszik bébiételt a kisebb sem (21 hós) de amíg evett, addig is-is. Amiből be tudtam szerezni jó minőséget, abból főztem (nem feltétlenül csak bio dolgokat, de mindenképp a lehető legtermészetesebb forrásból), amiből nem, abból vettem üvegeset. Na meg az üveges kaja jól tud jönni, ha utazol, stb.
2012. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtük a hozzátáplálást 4 hónaposan, akkor főztem, mert nem ette meg a bébiételt. Ez tartott 10hónapos koráig kb. Utána már elfogadta a bébiételt, mert talán a nagyobb korosztály ízletesebb és darabkák is vannak benne. Így most 11 hónaposan úgy néz ki, hogy szombat, vasárnap, hétfő azt eszik, amit mi, keddtől-péntekig pedig bébikaját. Mi is rendeljük hét közben az ebédet és ezért inkább hét közben kap üvegest, de már nagyon szereti azt is.
2012. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!