Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a marhahúst...

Szerintetek a marhahúst milyen zöldséggel érdemes keverni babának? Úgy értem mivel igazán finom?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 16:49
 1/5 Kerria ***** válasza:
marhahús vadassal a legjobb, tehát sok sok zöldséggel :D
2012. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pl répa, krumpli, zeller?
2012. máj. 31. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazokkal a zoldsegekkel amik a marhahuslevesbe valok. Pl repa, feher repa, pici zeller az iz miatt, karalabe, hagyma, foghagyma. Ezeket parold meg es turmxold ossze. Turmixolas elott foghagyma cikket szedd ki belolle, hogy ne legyen nagyon eros az ize. Ha nem vayg nagyon so ellenes egy pici vegetat is tehetsz az zoldsegekhez parolaskor. Errol megoszlanak a velemenyek.
2012. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Masodik valaszado vagyok. Bocsi, csak elkuldtem mielott meg odairtam volna, hogy a parolt zoldsegeket turmixold elobb le a marhahusival es utanna tegyed bele a fott krumplit.
2012. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jún. 1. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!