Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszek észre egyre több...

Miért veszek észre egyre több szülőt, aki túlöltözteti a pici gyerekét?

Figyelt kérdés
Nem értem meg őket! Ennyire aggódnak? Pedig szerintem ezzel többet ártanak! Mit gondoltok?
2012. máj. 31. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, sajnos én is közéjük tartozok! Nagyon sokat volt beteg a kisfiam (középfülgyulladása volt folyamatosan szinte 4 hónapig),végül kiderült, hogy tejérzékeny(!), és azóta megszállottan öltöztetem túl. Ja és persze a sapi elmaradhatatlan!
2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:(
2012. máj. 31. 17:29
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nincs egyre több. Mindig is sokan voltak. Anyukám is ilyen. Borzasztó volt!
2012. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mondjuk így megértem, ha sokat volt beteg! De azért biztos nem jó neki! :(
2012. máj. 31. 17:29
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem inkább legyen melege mint, hogy megfázzon!Jó azt nem mondom, hogy hagyom leizzadni!El kell találni az aranyközéputat.Attól meg rosszul vagyok ha valaki azt mondja, hogy "annyi ruha kell egy pár hetes babára, mint amennyi az anyján van.":S Ezért van a sok taknyos csecsemő meg a sok porszívós orrszívó!
2012. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy a pici babára a babakocsiba csak 1 réteggel kell több ruha, mint ami anyukán van.Mivel ő fekszik, meg általában be van takarva..

Ha már mozog akkor más, mert kiizzad és akkor nem jó a több réteg.

2012. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Mit értesz azon hogy túlöltözteti?

Én se vetkőztettem le sose a kislányomat.Szerintem meg sokan inkább hamar levetkőztetik,mert azt hiszik ha nekik melegük van akkor a babának is.Főleg egy babakocsis ő ül.Ha nagyobb és mozog az más.Mikor megszületett a lányom én is felöltöztettem rendesen és sose volt beteg.Nekem a doktornő is azt mondta fokozatosan lehet csak levetkőztetni.De nyilván nem egyformák a gyerekek se van amelyik előbb megbetegszik van amelyik többet bír.

2012. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát én is több réteggel indulok, és abból veszek le egyet-egyet ha olyan az idő (mostanában szeszélyes), de inkább így, mint azok, akiknek egy szál body-ban, mezítláb ül a babája a babakocsiban viharos szélben. Mondjuk épp tegnap láttam 26 fokban egy mózesben állig betakart sapkás csecsemőt, hát szegényt nem irigyeltem.
2012. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na ezt a kérdést én is kiirhattam volna :) Az én kislányom is mindig alul van öltöztetve a többi babához képest. Azon szoktam gondolkodni, hogy most én csinálom rosszul?? De például én sapit sem szoktam már rá adni. Igaz nagy és sok haja van. 11hónapos. Pedig a nála nagyobb gyerekeken is van sapi. Mondtam is a hétvégén a férjemnek, hogy lehet rosszul csinálok valamit. :) Bár azt hozzáteszem, hogy beteg sem volt még.
2012. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is inkább mindég alul öltöztettem a kisfiamat, mint mások. Míg babakocsis volt, akkor a plusz réteg nálam a plédet jelentette vagy a lábzsákot. Első 2 évében csak enyhe náthája volt, se lázas betegség se semmi. 2 éves korától bölcsis lett, ott az első fél évben nagyon sokat beteg volt, de az ugye más téma...
2012. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!