Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyálkás, alkalmankén véres...

Nyálkás, alkalmankén véres széklet 4 és fél hós babánál? Rotavírus?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hete tart már volt tenyésztésünk itthonról ami negatív lett mindenre.aztán jött a kórház megint széklet minta, vérvétel hasi uh.semmit nem derült ki!jobban mondva,de mert azt mondták rotavírust kaptunk el, de a baba jól van nem hányt nincs semmi panaszunk láz nem jelentkezett az 5 hét alatt étel allergia nincs. 1 hetet voltunk a kórházba és semmit nem tudtam meg csak, hogy rotás, de akkor miért nem múlt már el????? 1 hete jöttünk haza laktiv babyt kap semmi változás, újra jelentkezett a vér is.

2012. máj. 31. 21:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget nagyon úgy néz ki, hogy a tej volt a mumus.Helyre jött a Babám se vér se nyák minden rendben van meg fogadom a tanácsod adok neki még egy darabig nomraflort.Ha Ti nem segítettek akkor még lehet most is ott lennénk a kórházban.Többet ért a ti tanácsotok mint bármilyen orvosi vélemény!Köszönöm.Minden jót nektek!
2012. jún. 12. 21:45
 22/22 anonim ***** válasza:

Hála az égnek!

Jó, ha tudod, amennyiben 3 éves korában is marad nála ez a probléma, emelt családit kaphattok.Ahhoz viszont még előtte keressetek fel egy gasztros dokit, aki aláírja a papírt.

Akkor most egy kicsit megkönnyebültél.Bár ez nem vigasz, hogy tejérzékeny a manó.Na aggódj!Lehet, hogy pár hónap alatt változik a dolog.Én terheltem a lányom egy éves kora után tejre, és már nincs gondja.Annyi, hogy gasztron állandó vendégek vagyunk.

2012. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!