Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babámnak ha széklet...

10 hónapos babámnak ha széklete szurok színű, de nem evett olyat amitől szerintem ilyenné válhatott akkor aggódjak?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel evett babylove-os áfonyás, almás pépet, akkor utána nemsokkal kakilt is olyan sötét lilásat. Ma reggel csak egy kicsi maradt, azt hozzákevertem körtés péphez és most délután (ebéd csak halas zöldséges pép volt, nem volt benne spenót...ilyesmi) kakilt még sötétebb feketét. Közérzete jó, nem látszik rajta semmi, de úgy tudom, az ilyen széklet utalhat nagyobb mennyiségű vérre... Remélem csak feleslegesen paráztatom magam...

#széklet #babaszéklet #szurok színű
2012. máj. 17. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, az ilyen színű széklet az általában véres székletet jelent, ugyanis az alvadt vér majd fekete.


de ott írod, hogy áfonyát evett, szóval nem hiszem, hogy aggódnod kéne :D

2012. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, lehet ua van, mint nálunk. Én is ijedten vettem észre, h fekete szurkos a kakija, de nem volt extrabüdős, túl híg,és nem vagyok paramami, úgyhogy figyelgettem tovább.(nyilván ha túlfolyós meg nagyon büdi, "habos" irány rögtön a doki)

Pár nap múlva aztán megvilágosodtam! Plusz vasat adnak a bébiételekhez -fel is tüntetik- és attól feketedik be. Nem lehet, h nálatok is...?

2012. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Áfonya lesz az, ne félj!
2012. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, a vasra gondoltam én is. adj neki más kaját pér napig - mondjuk amit te csinálsz
2012. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak néha vagyok "paramami", de szerintem sincs semmi gond vele, de pl. ez a plusz vas dolog eszembe se jutott, de igazad lehet... Amúgy ha jobban átgondolom, valóban lehet hogy a brokkolis is kajától lehetett (annál fel van tüntetve ,hogy vas-szulfát van benne), bár eddig nem tűnt fel ilyen széklet. Nem volt túl híg (inkáb olyan sűrű massza) , meg átlagnál büdösebb sem. Szóval nem parázom, de azért megnyugtató, hogy itt mindig válaszra találok :-)
2012. máj. 17. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!