Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyermekkel hogy...

2 év körüli gyermekkel hogy zajlik a napi rutin?

Figyelt kérdés

Reggeli felkeléstől? bili? arcmosás? fogmosás?

mikor alszik? hány órakor eszik? hány órakor fürdik? hány óránként bilizik?hogy kezded bilire szoktatni?


2012. jún. 1. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggel 8 körül kel. Éjszaka még pelusban alszik,ugyhogy tisztába teszem,fogatmosunk,felöltöztetem. Fél 9-kor adok neki reggelit(vajas kalács,szalámis kenyér,kenőmájas kenyér). Utána játszunk,zenét hallgatunk,ha főzök akkor elvan a TV-vel. Olyan 10 körül szokott kapni gyümölcsöt(banán,eper,alma). Utána,ha jó idő van akkor a kertbe elvan. Sétálgat,szemlélődik van egy játszótere és a konyhából pont kilátok rá,egy dologtól tartok,hogy a medence környékére ne menjen,bár,ha arra indul akkor mindig kirohanok megfogom,mert jártunk baba úszásra,de azért még rendesen enm tud úszni. 12 és fél 1 körül ebédelünk(hús,tészta,zöldborsó,gomba leves másodikra pedig valami husi rizzsel,krumplis tészta, paprikás krumpli,stb). 1-től 3-ig alszik meg álltalában én is. :) Fél 4 körül uzsonnázik(üveges bébi püré,gyümölcs,rudi, tejszelet, joghurt, puding, keksz, nápolyi) Utána szoktunk sétálni meg kutyát sétáltatni. Fél 6 és 6 körül érünk haza. Apa olyan fél 7 körül szokott megjönni akkor fürdenek apájával én addig vacsit csinálok. 7-re végeznek a fürdéssel és akkor szokott vacsizni(tejbegríz,virsli,főzelékek). Ha fel tudom könyörögni a szobába akkor olyan 8 fél 9 körül alszik el,ha nem akkor vagy köztünk alszik el és utána visszük a helyére vagy lent a nappaliba lefekszik a kanapéra és ott alszik el és úgy visszük fel a szobájába. Éjszakát szerncsére végig alussza.

Mi még pelusosak vagyunk. Már szoktatom a bilire,van,hogy ül rajta 20 percet és semmi,utána adok rá pelus és 2 perc múlva tele van. Megpróbáltuk,hogy nem adok ráde,akkor meg folyamatosan "baleset" történt.Ja és kisfiú. :)

Ti már beliztek?

2012. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*biliztek
2012. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!