Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nemakar enni?

Miért nemakar enni?

Figyelt kérdés
kisfiam 3hónapos eddig 2,5 óránként 120ml evett...most jóó ha nagy nehezen 3 óránként megeszi a 90mlt...mi lehet a baj? ..tápszeres egyébként
2012. jún. 1. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megunta azt a fajta tápszert,amit eddig evett.Próbálj ki más tápszert esetleg.
2012. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok, de megpróbálhatsz valami kóstoltatni vele.
2012. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hozzataplalasra gndolsz?
2012. jún. 2. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jókedvű, szépen fejlődik, akkor nem baj, ha kevesebbet eszik, most éppen ennyi az igénye. Éhen nem fog halni, az biztos. :)


A kóstolgatással én várnék a helyedben legalább 5-6 hós koráig (tévhit, hogy a tápszereseknél 4 hósan el kell kezdeni a hozzátáplálást, ugyanis az ő emésztőrendszerük semmivel nem fejlettebb az anyatejesekénél).

2012. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat jo,csak pl ma 90 50 30 at evett reggeltol..es meg ebbol is jott fol..azmeg nemhiszem,hogy eleg
2012. jún. 2. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor írom megint: ha jókedvű, szépen fejlődik, akkor nem valószínű, hogy gond van. Van, amikor az én babám is alig eszik. De a felnőtteknél is szokott lenni - gondolom nálad is -, hogy nem nagyon vagy éhes.

Ha kedvtelen, nem csinál semmit egész nap, nem mosolyog, nem érdekli semmi, szenved, akkor azért ajánlatos orvoshoz vinni.

2012. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez 1,5 hete kezdodott es nem javul..egyre kevesebbett eszik,sokat sir es nagyon nyugos...
2012. jún. 4. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint én. Ez esetben én orvoshoz vinném.
2012. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!