Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen pelust használtok?...

Kiki01 kérdése:

Ti milyen pelust használtok? Én kiserletezgetek, de még nem volt alkalmam mindent kipróbálni, mert még csak 3 hós a csemete.

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Pampers active baby vált be minden mástól kipirosodik a kis feneke.Próbáltunk már: Huggiest,állandóan kifolyt a pisi,dm-est,rosszmanost,Liberót de kipirosodott tőlük.
2012. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi Liberoval kezdtük, az 1-es és 2-es méretet abból használtam, én szerettem (nekem a Pampers vékonynak tűnt). Aztán babalátogató ajándéknak hoztak 3-as méretű DM-es Babylove pelust, 100 darabost. Azóta már én is olyat vettem, nagyon jó, nekünk bevált, éjjel sem folyik ki a pisi, és árban is megfelelő. Általában 9-kor adom rá este, és 5-6 óra körül ébred, sosem ázott még át a pelus.

A kaki talán 4-5-ször folyt ki (anyatejes), amikor hatalmas adaggal tisztelt meg :)

2,5 hónapos Kisfiú anyukája

2012. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi mosható pelenkát használunk, mert a kisasszony bőre olyan, mint az anyukájáé, extra érzékeny, és allergiás az eldobhatóra. Szerencsére ez eddig bevált :)
2012. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kerria ***** válasza:

Nagyon sokat kipróbáltunk, kb 3-3,5 hónapja akadtam rá az ALDI-s MyLove sajátmárkásra és nekem nagyon bejött.


Árban is verhetetlen!

2012. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Huggies jött be nekem!a lila sapis kisbaba van az elején:)puha és jól szív!
2012. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi éjszakára (vagy amikor akciósan jutok hozzá akkor nappalra is:D) Pampersből az Active Baby, nekünk ez a legjobb.

Nem pirosodik ki a popsi, nem vastag,jól szív,bár néha "átengedi" a pisiszagot...Én is ajándékba kaptam babylove-os DM.es pelust, nagyon szeretjük mert hasonló a pampershez és így az megy nappalra...

2012. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mint már sokan írták nekünk is az Aldi-s MY LOVE pelus vált be és az ára is jó.
2012. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
DM Babylove pelusa nagyon bevált,előtte csak Pampers Active babyt használtunk,ill. Premium care-t,de a 4-es méretnél a Pampers már reggelre mintha átnedvesedett volna és nagyon pisiszagú volt kívülről is,ezután váltottunk a DM-esre.Jó még a Liberó is,de abból nekünk mindig egy számmal nagyobbat kell venni.A Tesco Színes zöld zacsisa a 2-es méret jó volt,de amikor 4-est vettem abból reggelre ilyen kis "gyöngyök" voltak kicsapódva a lányom popsijára amit popsitörlővel is alig tudtam leszedni,úgyhogy azt maximum nappalra ajánlom.
2012. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!