Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forralt vizet vagy palackozott...

Forralt vizet vagy palackozott baba ásványvizet adtok 1-2 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Is-is. Ha elmegyünk babavizet, ha itthon vagyunk, forraltat.
2012. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább a forraltat választottam.
2012. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:

Szentkirályit vettem az első 3 hónapban, most már sima Mizse ásványvizet kap, mert megegyezik az előbbinek az ásványianyag tartalmával, csak fele annyiba kerül :p


A tápszerhez forralt vizet adok neki.

2012. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hipp es humana babavizet kap.
2012. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én forralok neki, mert egyszerűbb, a babavizet is csak 24óráig lehet felhasználni, utána forralni kell, ha felbontod! Az elején én is Mizseit használtam, de forraltam azt is! Most 3hónapos és sima csapvizet forralok már! :)

Ha elmegyünk, akkor 1 nagyobb cumisüvegbe rakok forralt vizet, amit fel tudok használni! Azt is lehet 24óráig innia/ennie.

2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak babavizet, sosem forraltam sem vizet,

sem a babavizet ha 24órán túl volt megbontva, akkor sem.

hűtőben tároltam a babavizet és melegítettem- mikró vagy cumisüveg melegítő, mikor mire volt idő.

:)

Palackozottból a Jana babavizet, Szentkirályi babavizet adtam a gyerekeimnek 1-2-3hónapos korig, utána meg a sima szénsavmentes szintkirályit.

2012. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szentkirályi általában ha lemegyünk kis üveges jana baba víz.

SOha nem forraltam 24 óra után és tápszerhez sem. A mikróban melegítés sterilizál így felesleges-

2012. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumergo ***** válasza:
Szentkirályit iszom én is, babám is, így simán elfogy egy üveg 24 órán belül. A forralás csak fertőtlenít, más káros anyagokat nem szűr ki a csapvízből. Én sem iszom meg, nem adom a gyerekemnek sem.
2012. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!