Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvosunk mindig arrol...

A gyerekorvosunk mindig arrol tart "kiselöadást"hogy nem jó ha a gyerköcök álmodnak! Más orvos is elmondja a legújabb tovább képzésröl a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ekkora baromságot még nem is hallottam! És mégis ki és hogyan tudná megakadályozni abban hogy álmodjon?!

A mi dokint háilstennek nem traktál a tudománnyal..

2009. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy jó, de ezt a babával beszélje meg, ne veled. Te sajnos nem tudsz tenni semmit az ügy érdekében. Aztán ennyi...
2009. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt olvastam, hogy a gyerekek éjszak álmukban újra élik a nappali történéseket. Így tanulják meg feldolgozni az eseményeket. Ez ellen egyrészt nem lehet semmit tenni, másrészt inkább az lenne a baj, ha nem álmodna.
2009. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még én sem hallottam ilyet. És a doki szerint hogy lehet befolyásolni, hogy ne álmodjon???

Egyébként én is úgy tudtam hogy álmodás közben élik újra a nap eseményeit és tanulják meg feldolgozni, ahogy előttem is írták.

2009. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem még nem mondta el hogy hogyan kénne nem álmodni , de már az ajton ki hallottam hogy magyarázta a betegeknek . Állandoan ez a témája!Mulkor is azt mondta a legnagyobb baj ha álmodik a gyerek mert akkor jönnek ki a betegségek pl. krupp, vagy be lázasodnak.Ja és ha hosszu utra visszuk az is betegséget ídéz elö .
2009. júl. 1. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A picik is álmodnak, ezt nem lehet befolyásolni. Talán úgy gondolta az orvosod, hogy éjjel keltsd fel többször, nehogy álmodni tudjon. Én inkább azt mondanám, hogy ha minél több jó dolog éri, szeretet és gondoskodás veszi körül biztosan rossz álmai nem lesznek.
2009. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbbi írásodhoz fűznék hozzá.

Az valóban igaz lehet, hogy ha messzebbre elutaztok, előfordulhat, hogy megbetegszik, hiszen levegőváltozás, helyváltozás, kizökkenés okozhat ilyet, de csak okozhat.

2009. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem hülyeség az hosszú utazás, az pedig mégnagyobb baromság hogy akadályozd meg a babádat hogy álmodjon.

Mégis hogy?Nyilván elkerülhetettlen hogy esetleg legyenek rossz álmai is, de akkor mi van??nekünk is volt..azért van ott anya akihez ilyenkor hozzá lehet bújni.

2009. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézus! Csak nehogy legközelebb az újfajta receptek miatt beszerzendő új nyomtatók, majd az új egészségügyi törvény hatályo jogszabályait kezdje el magyarázni, mert az volt porondon az utolsó konferencián. Őrület. A mi dokibácsink ugyancsak szószátyár, és halkszavú. Miután háromszor nem értem, mit mond, negyedszerre nincs pofám visszakérdezni. Pedig nem vagyok nagyothalló. Ő csak azt mondja, amit kérdezel. Mondjuk ez meg a másik véglet.
2009. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ha egy x nekem is elmeséli hogy hogy ne álmodjunk akkor jelentkezek itt és tudásomat tovább adom nektek :))
2009. júl. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!