Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már ilyet? Van...

Hallottatok már ilyet? Van egy 1 éves kislányunk, Lyndinette fogamzásgátló szedek mióta szültem.

Figyelt kérdés
Most hallottam hogy az egyik ismerősöm is ezt szedte, és terhes lett mellette. És az a lány még kb 2 esetről tud, akik biztos megbízható emberek, hogy Ők is így jártak. Ez komoly? Én még nem vagyok kész egy kistesóra.
2009. júl. 1. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

én még nem hallottam ilyen esetről

de megtörténhet!

olyat hallottam, hogy kb 30 éve, amikor még nem ilyen finoman kidolgozott gyógyszerek voltak terhes lett egyik ismerősöm anyukája, ki is hordta a bébit, bár nagyon féltek, hogy baja lesz a + hormonoktól, de nem lett!

2009. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 éve én is igy lettem terhes. Már nem tudom melyik fajtát szedtem. 2 honapig szedtem terhesen, szerencsére semmi baja nem lett. Egy makkegészséges, okos, 4 éves kisfiu.
2009. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én most eléggé megijedtem. Nem vagyunk felkészülve még egy babára se lelkileg, sem pénzügyileg. És ezek szerint simán lehetek így védekezés mellett is terhes.
2009. júl. 1. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!