Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kismamablog hozzátáplálási...

A kismamablog hozzátáplálási táblázatában láttam, hogy 7 hósan uborkát is lehet kóstoltatni a babával. Ezt hogyan kell megfőzni? És mivel lehet keverni?

Figyelt kérdés
Ez a táblázat alapján csináltam eddig is a hozzátáplálást, de itt elakadtam.
2009. júl. 1. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az uborkát mosd meg, pucold meg a héjától, vágd olyan falatokra, amilyeneket kedvel a babád és hajrá. Ha teheted, őstermelőtől vegyél olyan uborkát, amit vegyszer nélkül termesztettek, más néven biót, mert az ubi rendesen megszívja magát nitrátokkal és más felesleges dolgokkal.
2009. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én se tudom mit kezdjek az ubival
2009. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha jól olvasom, akkor nem is kell megfőzni?

még nincsen foga, úgyhogy turmixolva tudom csak adni neki. Krumplihoz adjam? Vagy milyen zöldséghez?

2009. júl. 1. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Önmagában is jó, friss, tele vízzel. És nem kell megfőzni. ha tutira akarsz menni, forrázd le még héjában.


Bármivel adhatod, amivel megeszi a babád, a lányom (2) már mézzel is ette :).


Jó kóstolgatást.


Első válaszoló.

2009. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. júl. 1. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!