Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy bármennyi...

Miért van az, hogy bármennyi hozzátáplálási útmutatót olvas az ember, mindegyik szinte mind teljesen mást ír? Néha kicsit meg vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én "átlagoltam". :) Pl. citrusféléket az egyik 7 hónapos kortól írta, a másik egy éves kortól. Én olyan 8-9 hónapos kora körül adtam először, ahogy az üvegesekben is láttam, hogy van pl. alma-mandarin, stb.


Tejszármazékokat (sajtot, túrót, joghurtot) és tojás sárgáját 8 hónapos kortól, tejfölt 10 hónapos kortól, felfújós kajákat (lencse, bab, káposzta) csak egy éves kora után adtam kisfiamnak, mert még engem is kicsinálnak ezek az ételek sokszor. Tejet még mindig nem kapott inni (tejitalt iszik), bár ételbe belefőzve már találkozott vele, illetve tejszínnel is. 17,5 hónapos

2011. márc. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem józan ésszel kell nézni ezeket.

zöldségből bármit előbb adnék, mint pl. májat.

igazából talán az a legfontosabb, hogy óvatosan kostoltass, tehát 1.alkalommal csak fél kanálnyit az újból és lassan növelni az adagot.


amúgy nekem ez tűnik egész jó táblázatnak:

babakaja.com

2011. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!