Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a kisfiam, eszik...

1 hónapos a kisfiam, eszik elég rendesen, van is kaki mindig. Talán túl sokszor. Mennyire normális, hogy gyakorlatilag minden alkalommal kakis a pelus, nem is kicsit?

Figyelt kérdés

Minden etetésre 2 pelenkázás jut, előtte és valamivel utána, szinte mindig termel valamit.

Hallottam, hogy az is normális, ha csak 1-2x kakil egy nap, de ez is normálisnak mondható?


2009. júl. 1. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi hozzá, hogy nagyon sokat pukizik.
2009. júl. 1. 13:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis. Azt jelzi, hogy jol eszik a baba, ne aggodj miatta. Az en kisfiam 4,5 honapos, es meg mindig naponta 3-4 kakis pelus van.
2009. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én babám is minden etetésnél telerakta a pelenkát ilyen idős korában, 8-10x is cseréltem néha

most 3 hós és beállt neki, hogy 3-4-5x van egy nap kakis pelus és 1-2 pisis

2009. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi idősen nálunk is szinte minden pelusban volt kaki.
2009. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kösz :) kicsit megnyugodtam. olyan gyorsan átmegy rajta a kajcsi. igaz tudom, hogy nincs ami megfogja, de hát mégis.
2009. júl. 1. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!