Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek azért sírt olyan...

Szerintetek azért sírt olyan nagyon a babám fürdetéskor mert lejött hozzánk az anyósom és átadtam neki?

Figyelt kérdés
Mindig szereti a fürdetést amúgy. 3 hónapos és 1 kezemen meg tudom számolni hogy hányszor nyafogott eddig ha fürdettük. Mindig én csinálom, ez egy rituálé nálunk ami a lefektetés része. Kedves akartam lenni az anyósommal és átengedtem neki hogy csinálja ő. A kisbabám viszont égtelen sivítozásba-sikítozásba kezdett, így még soha nem sírt szegényem... alig tudtam lenyugtatni. Tényleg ennyire fontos a rituálékhoz/megszokott dolgokhoz ragaszkodni? Az anyós miatt sírt vagy más baj lehetett? Más is járt már így?
2012. jún. 2. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevés olyan ilyen korú baba van, akinek mindegy, h ki csinálja a napi rutin feladatait. Van aki a cumisüveget sem fogadja el mástól, csak a szülőktől. Az is lehet, h a nagyi izgult, h jól tartja-e (kijött már a gyakorlatból) és a baba megérezte.

Egy-két hónap és lehet újra próbálkozni.

2012. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat: nekem a férjem unokatesójának a barátnője volt aki segített nekem a férjem helyett. Hát olyan sírás volt belőle, hogy szegény lány azóta is retteg ha ránéz a gyerekre, nehogy sírjon :)
2012. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!