Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescoban vett csoros poharat...

Tescoban vett csoros poharat kiprobaltam, behorpadt a homlokom?

Figyelt kérdés
Micimacko van rajta, rosszul raktam ossze?
2012. jún. 3. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Behorpadt a homlokod? Akkor valószínűleg nagyon rosszul raktad össze.
2012. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van,amelyikből tényleg nehéz inni.Ráadásul azt is meg kell tanulni a gyereknek,úgyhogy én ezt a lépést ki is hagytam.13 hónapos kislányom már ügyesen iszik kávés pohárból.
2012. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miénk is olyam. Nem is használjuk.
2012. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szelepes? Én nem dugtam rá teljesen a szelepet,ezért könnyebb szivni, de a miénk Mam.
2012. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt tapasztaltam, de több csőrössel is. A fiam sem tudott inni belőle, úgyhogy szépen kiszedtem a szelepet. Bár úgy meg a folyadék is ömlik, de még mindig jobban tudta használni a gyerkőc, mint szeleppel. Az enyémet 8 hónaposan akartam először itatni, végül néhány hét alatt megtanult pohárból inni, 1 évesen már ő fogta egyedül, úgy ivott. Ha mentünk valahova, arra meg vettem a Tesco-ban egy Nuby itatócsőrös cumisüveget, azt sem kell szívni, csak inni. Mondjuk a fiam a sima cumisüvegből sem tudott inni, mivel csak cicizett előtte.
2012. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nekünk is. Nem raktad rosszul össze, ez ilyen. Én nem is használom a szelepet, csak ha megyünk valahová és elteszem magunkkal a poharat, hogy ne lötyögjön ki az innivaló. Amúgy szépen óvatosan itattam, mikor elkezdtük használni, mert szelep nélkül tényleg jön belőle rendesen, utána pedig a fiam lassan belejött és ivott önállóan belőle.
2012. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
újszülött baba is tud pohárból inni ....
2012. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!