Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 11 hónapos fiam nem tűr meg...

A 11 hónapos fiam nem tűr meg semmilyen sapkát a fején. Több fazont is kipróbáltam, még az áll alatt megkötőset is levarázsolja magáról. Mit csináljak? Jön a nyár, és nem akarom, hogy hőgutát kapjon.

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

mi az első évben a kesztyűvel voltunk így, semmivel nem tudtuk rávenni, -10 fokban is kesztyű nélkül volt, tűz vörös volt a kis keze, de akkor sem vette fel

szóval szerintem nem tudsz mit tenni, csak valahogy rábeszélni trükkökkel, esetleg te is vegyél fel egyet (vagy szalmakalapot) :) amikor mentek sétálni, vagy mutasd meg neki a többi gyereket, hogy nézze meg rajtuk is van, stb

2012. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ugyanilyen. Tavaly áprilisban töltötte az 1 évet, egész nyáron nem hordott sapkát,max kendőt tudtam a fejére kötni kalózosan. Nem kapott hőgutát, idén már nem veszek neki kalapot, tök fölösleges.

Az udvaron rakunk ki neki napernyőt a homokozó fölé, amúgy meg nem hülye, nem ácsorog órákig a napon. Szerintem semmi bajuk nem lesz, ha nincs rajtuk sapka nyáron, mi sem hordunk.


Hozzátenném, hogy a kisfiamnak elég sűrű a haja, nyáron kiszőkül, de ha alapban tejfölszőke lenne és nagyon fehér bőrű, jobban erőltetném ezt a sapka dolgot.

2012. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. máj. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!