Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok amiket megvettetek...

Mik azok amiket megvettetek kisbabátok születése előtt és nem is használtátok valami miatt?

Figyelt kérdés
Tehát feleslegesen vettétek meg.És mik azok,amik jó hogy ott voltak?
2012. jún. 3. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt a szoptatóspárna és a pelenkázótáska.
2012. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem a szoptatós párnát, de nem szoptatáshoz, hanem együtt aludni vele és napközben benne tartani a babát, tudod az olyan jól megtartja a hátát, mintha egy pihiszékben lenne.


Kenguru felesleges és rossz találmány, nem is értem, miért vettem???


Vízhőmérőt soha nem használtuk, mert éreztem, hogy jó vagy rossz a víz.


Szerencsére csak egy picike csomag 1-es pelust vettem, mert nem volt jó, egyből a 2-es kellett.


Második gyereknél nagyon jó volt a pihenőszék, így együtt tudott velünk lenni, miközben a földön játszottunk, és nem féltem attól, hogy a nagytesó átgázol rajta esetleg.


Cumis lázmérő a világ baromsága, ha a gyerek nem cumizik, nincs is az az isten, ami a szájában tartja, amíg méred a lázát.


Egyébként nem vettem túl sok dolgot szerencsére, úgy voltam vele, hogy majd utólag.

2012. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szoptatós párna,bébiőr,zenélő forgó a gyerek ágyra
2012. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
vízhőmérő,hintőpor,...mózes kosár..írok ha eszembe jut valami még!
2012. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
pólya. Kaptunk pihenőszéket kölcsön, egyszer sem kellett. A vízhőmérő és a pelenkázótáska nekünk hasznos volt, a táskát mai napig használom, 15 hónapos a lányom. A gyógyszertári cuccokból az olaj és a hintőpor tök felesleges, egyiket sem használtam. Ja, zenélő forgót is kaptunk, az is felesleges volt nálunk.
2012. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Egy kisebb csomag 1-es pelust vettem...

Hát, kell ide a 2-es! ;)

Kenguru... Áá, leszakad a nyakam a 3,5 kilós, élénk babától...


Jó volt, hogy vettem hintőport... Mármint magamnak kellett :D

Szoptatós párna: szopihoz nem használom, de jól megtartja, és szeret benne aludni.

Bébiőr: pár napja jöttünk haza a kórházból, szülés után, aztán egész este sírt.

2012. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ujszulottnek valo kisszoknya, kispolo, kisnaci.
2012. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek mind hasznosak,legalábbis a szopis párna,a bébiőr, a kenguru,bár én csak párszor használtam a babakocsit szeretem jobban, a mózeskosár meg elengedhetetlen pici babánál a babakocsiba,legalábbis én tartom egészségesnek a hordozós babakocsit. Az elektromos babahinta szuper találmány ugyanúgy az elektromos mellszívó is.Nem vettem semmi olyat ami használhatatlan,mert előtte utána jártam mire van tényleg szükség, hintőport a babám 4-5 hónapos koráig használtam fürdés után,hogy ne pirosodjanak ki a hajlatok a nagy melegben,tényleg nem vettem olyat amit nem használtam:) Össze is állítottam egy hasznos listát,ha majd jön a következő csak ki pipálom ami van amire szükség van illetve ruháknál beírom mennyire van szükség így tuti semmi nem marad ki és nem veszek semmi majd feleslegesen.
2012. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
ja igen a gyógyszertári fürdetőkrém,de azt ki sem váltottam,mert felesleges,és használhatatlan,viszont a pelenkázótáska nagyon hasznos,most 13 hónapos a fiam de még most is használjuk,játszószőnyeg is szuper,í vízhőmérő az elején jó volt.
2012. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
PÓlya.
2012. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!