Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kimossák a babám könnycsato...

Ha kimossák a babám könnycsatornáját akkor be kell feküdni a kórházba? Mert kaptunk beutalót a kórházba. Hány napig kell bentmaradni ha bent kell?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 09:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne engedd ezt a barbár módszert,tényleg keress fel egy szakembert.Nővérem kislányának is ez volt.Javasolták neki a kórházban(Sopron)hogy megcsinálják.Lement Szombathelyre,ott kapott szemcseppet,megmutatták,hogyan kell masszírozni és helyrejött minden durva beavatkozás nélkül!
2012. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, hogy veszed a bátorságot 10:24-es, hogy azt mondd, hogy nem fáj? Neked talán már csinálták?

Mert nekem igen, és rohadtul fájt...


Elnézést, hogy ezt mondom, de a buta szülők engedik megcsinálni.


Akik nem olvasnak utána, csak viszik a gyereket,persze a szmészeten is kényelmesebb 5 perc alatt letudni, mint hónapokig kontrolálni...


Egyébként 1 átfecskendezés sosem szokott elég lenni, és utánna sokkal nagyobb az esély az állandóan összeszedett kötőhártya gyulladásra is.

2012. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
utolsónak írnám, nem tartom buta szülőnek magamat, azért mert átmosattam a kislányom könnycsatornáját. Sajnos nálunk más megoldás nem volt, én húzta-halasztottam az egészet, újszülött kórtól, de nem mindenkinél válik be sajnos a szemcsepp.
2012. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!