Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakítanátok ezen a...

Hogyan alakítanátok ezen a napirenden, hogy kialakuljon két nappali alvás belőle?

Figyelt kérdés

8 körül kel - szopi, kb. 10-11 között alszik 30-45-60 percet.

11 körül: tízórai, utána vagy ébren van, de akkor ebédhez már nagyon fáradt, vagy alszik fél órát közben valamikor.

14.30 körül ebéd, alvás 1,5-2 óra (kb.16-18-ig)- ha nem aludt ebéd előtt, 1 óra(17-18-ig kb.)-ha aludt ebéd előtt. (Néha tovább is aludna, mint 18 óra).

21-21.30 körül szopi, elalszik kb. fél óra múlva.

Hogyan tudnám egy délelőtti és egy délutáni alvásra szoktatni?

Köszönöm a tanácsaitokat.



2012. jún. 4. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen későn van az ebéd nálatok, akkor a délelőtti alvását kellene egy kicsit kitolni, hogy aludjon el 11-dél körül és akkor felkel ebédre. Aztán a második alvás jó úgy ahogy volt. Az én lányom annak idején így aludt, ő is 8-kor kelt. Egy kicsit nehéz volt 11-dél-ig kitolni az alvást, mert már nagyon álmos volt, de sokat játszottunk, így eltereltem a figyelmét.
2012. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Valami hasonlóra gondoltam én is.

És ha előrébb jön az ebéd, akkor nem gond ugye, ha utána 2x uzsonnázik? (egyszerre nem eszik nagy adagokat, sajnos)

2012. jún. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!