Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti akkor is lecserélitek a...

Ti akkor is lecserélitek a pelust, ha csak bepisilt a baba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 17:14
 1/9 sumergo ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire pisis a pelus. Ha száraz a felülete, akkor nem. Ha nedves, akkor igen, hiszen akkor már kényelmetlen lehet neki.
2012. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Na, engem épp ma néztek hülyének.... Átöltöztettem, hogy megyünk el, néztem a pelust (előtte nemrég adtam rá), ó mondom, ebben alig van valami.... Bementünk a Mekibe, ül anyu ölében, indulnánk, anyu felkiált: most pisil!!!! Odanézek, foltos anyu szoknyája, és ahogy anyu gyorsan lerakta, a lábai alatt egy hatalmas tócsa volt, és szakadtam a röhögéstől....De hosszú gatya is volta rajta, szóval nm tudom, hogy folyt ki egy hatalmas tócsa.... Lehet, a kicsit pisis pelust is ki kellett volna cserélni...:)?
2012. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Csak akkor cserélem le ha már "sok" pisi van benne. Ha csak épp hogy valami, akkor nem.

A tócsás baleset lehet attól is hogy ferdén ült Anyukád ölében és félrefolyt a pisi.

2012. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kakilt, akkor én háromóránként cserélek pelust, vagy evés előtt, vagy után. Addigra tele van, de még nincs átázva.

11 hetes Kisfiú anyukája

2012. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja a pici babáknál persze gyakrabban cseréltem én is. Most 10 hónapos, már nem kell olyan gyakran.
2012. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak pisis, akkor 3-4 óránként cserélek. Ha észreveszem, hogy nagyon meg van dagadva, vagy kakis is, akkor azonnal.
2012. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha csak pisis én is kb 3 óránként cserélek.persze ha megyünk valahova akkor mindig kicserélem ha csak kicsit pisis akkor is.egyszer a szüleim is így jártak a kisfiammal.elvittél sétálni és nem cseréltek indulás előtt pelust mert csak picit volt pisis.hát kb 10 perc séta után a gyerek tiszta pisi volt.body,harisnya meg nadrág is volt rajta.és mivel mind átázott és picit fújt a szél így vettek rá mindent és a boltba átöltöztették.:) 11 hós kisfiú anyukája
2012. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sumergo ***** válasza:
Azt elfelejtettem, ha megyünk valahová, mindenképp kicserélem, ha csak kicsit pisis akkor is. :-) Tovább bírja, ám a fent említett baleset tényleg lehet a ferdén ülés miatt is! :-)
2012. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!