Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, apukák! Őszintén:...

Anyukák, apukák! Őszintén: előfordult már veletek, hogy elejtettétek a babátokat/kisgyereketeket?

Figyelt kérdés
Nálunk még nincsen pici, de akárhányszor a kezünkbe vesszük valaki másét attól rettegünk, nehogy elejtsük...

2012. jún. 4. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő soha egyikünkkel sem, 2 gyerekünk van.
2012. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ejtettem el még egyiket sem (kettő van). Amikor már izgő-mozgó, nna akkor necces, hogy ő maga kiugrik, de még így sem esett le.


Egy barátnőm férje egyszer leejtette a babát, éjjel volt, etette cumisüvegből, az ölében volt és elaludt közben. Csak a lábán legurult a szőnyegre a baba, nem is sírt, észre sem vette. A férj azért kétségbe esett, egyből kipattantak a szemei.

2012. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem másfél a gyerekem, de nem ejtettem még el. Férjem sem.


De biztos akad ilyen.

2012. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még nem fordult elő, 3 éves lesz ősszel.
2012. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én még szerencsére nem. De a nagylányom (13) egyszer a nagyobbik fiammal (akkor volt kb 2 éves)"talicskázni" akart és sikerült fejre esnie úgy hogy az egész szája felrepedt...


De olyan már volt, hogy a járdán megakadt a babakocsi első kereke és ha nincs bekötve a fiam biztosan kirepült volna... addig is mindig bekötöttem az övvel azóta meg pláne :)

2012. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Leejteni nem,de ágyról gurult le többször,kb 30 centit esett,szőnyegre,mi kaptunk fél szivinkfartust,ő vigyorgott.


Viszont nagymamámnak sikerült leejtenie anya testvérét pár hónaposan, a fején ma is látszik ahogy betört a koponyája.(szintén éjjel etetés közben elaludt és kiesett a kezéből)

2012. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer eldobtam szegényt:(


Megbotlottam a szőnyegben, és éreztem, hogy esni fogok, ezért rádobtam az ágyra, nehogy együtt essünk.


Egyszer pedig, amikor már jóval nagyobb volt, ledobta a játékát, és ahogy lehajoltam érte, kirúgta magát a kezemből. Csak arra volt időm, hogy alátoljam a lábam, így nem egyből a földre esett, hanem a lábamról gördült tovább - bár így is kicsit megijedt:)


Alapból szerintem senki nem ejti el a gyereket, nektek se kell ezen rettegni. Ha csak fogod, nem dobálod, vagy nem ilyen extrém helyzetekbe kerültök, mint pl. én, akkor biztosan nem lesz baj:)

2012. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fiamat apósom ejtette le, illetve a gyerek ugrott ki a kezéből. Szerencse, hogy homokozóban voltunk, így nem keményre esett. Kicsit sírt, de semmi extra nem történt. Kb másfél éves volt.


A lányomat meg egyszer sikerült fejbe rúgnom! Ő az ölemből vetette le magát a kanapén, és ahogy esett, reflexből kinyújtottam a lábam, hogy "tompítsam", de ezzel a mozdulattal fejbe rúgtam. Neki se lett komoly baja, csak zokogott egyet.

2012. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy kiugrik a kezedből, de általában jól működnek az emberek reflexei ilyenkor. Véletlenül még mi sem ejtettük el a gyerekeinket. De a fiam egyszer kiesett a gyerekülésből a csempére a konyhában, és 2X esett le ugrálás közben az ágyról. A kislányomat egyszer az apja ejtette el, mert rosszul lett, de szerencsére nem ütötte meg magát, csak megijedt, meg egyszer legurult az ágyról, mikor mentem be a szobába, a földön vigyorgott, szóval nem ütötte meg magát.
2012. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősünk lánya ült az ölemben, nekem háttal és felhúzott lábakkal, én átkaroltam a mellkasánál. Valamit leejtett, én meg lehajoltam. Ő ezzel a lendülettel kirúgta magát a kezemből. Baja nem történt, csak megijedt. Akkor volt 2,5 éves.

A lányunkat viszont még nem ejtettem le. Ő 8 hónapos.

2012. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!