Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú vagy lány lett az első...

Fiú vagy lány lett az első babátok? Az lett amire vágytatok? És most hány éves a kicsi?

Figyelt kérdés
Csak puszta kíváncsiságból kérdezem, nekem nem lehet még babám egyelőre. És bár tudom, hogy mindegy a pici neme, csak egészséges legyen, valahogy mindig is úgy képzeltem el, hogy az első gyerkőcöm majd kislány lesz, és Judit Annának fogják hívni. Már annyira szeretném, ha itt tarthatnék. Szóval kíváncsi vagyok, hogy nektek mennyire jött be a megérzés, vagy a vágyakozás. Vagy egyáltalán akartátok tudni a nemét, vagy meglepetésnek szántátok saját magatok felé?
2009. júl. 1. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiút szerettem volna, a párom kislányt. Végül fiú lett. :-)
2009. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi olyannyira kislányt szerettünk volna,hogy végül kislány lett :) Amint lehetett,mi tudni akartuk a nemét.Így jobban föl is tudtunk készülni az érkezésére :)
2009. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
fiút akartunk, fiú lett, 13 hónapos.
2009. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első perctől "éreztem", hogy kisfiú lesz, s nem is gondolkodtunk lány neveken.Így is lett s most 10 hónapos a mi kis Máténk. :))
2009. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Apa borzasztóan fiut akart, át is alakitotta a mondást :mindegy hogy mi lesz...csak fiú legyen:) jajj, borzasztó! Ő őszintén megmondta, hogy attól fél, hogy lepuffantja a ház körül ólálkodó udvarlókat.... Szóval persze én csakazrrtis kislányt akartam szóban, de az elejétől éreztem, hogy fiam lesz, nem kislány...most 8 hós a kisherceg, de tervben van egy kislány is, apa már máshogy látja a dolgokat:)
2009. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy furán hangzik de én mielőtt összeházasodtunk volna a férjemmel 3 szor álmodtam azt hogy tolok egy babakocsit és amikor megkérdezik hogy mi a pici neve mindig azt mondtam hogy Dávidnak hívják a kisfiam.Ennek már 2 éve azóta tavaly nyáron összeházasodtunk és van egy 10 hónapos kisfiunk, Dávid. Szerintem az ember ezt érzi remélem azért később álmodok egy kislányról is. :))
2009. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi fiút akartunk mindketten, és kislány lett. Persze nem sértődtünk meg rá, mikor megtudtuk :) Teljesen mindegy :)

Mi a szülőszobán tudtuk meg, mert az uh-kon mindig dugdosta magát!

És ha a megérzéseknél tartunk, kb a 20.hétig azt gondoltam, hogy fiú, aztán egyik reggel úgy keltem, hogy nekem lányom lesz, és ez az érzés kitartott a szülőszobáig :)

2009. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
mi teljesen abba a hitbe voltunk hogy fiu lesz, a parom az ultrahangon mikor mentunk legeloszor meg petezsak volt mondta ott a fiam a dokino megis kerdezte tole esmivan ha kislany lesz neeeem o fiu :) aztan gyonyoru nagy kekszemu gondorfurtu hercegnom szuletett es 2 eves:)
2009. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányt szerettem volna a párom kisfiút. Végül kislányunk lett. A második szülénél dettó.:)Így van két gyönyörű lányunk Lilla és Hanna
2009. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiút szerettem volna és azt is éreztem. Az apja "leadta a rendelést". Kék szemű és szőke hajú aranyos fiunk született 3 hónapja. Majd még szeretnék egy kislányt is, de még várok néhány évet.
2009. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!