Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem az első...

Hogyan készítsem az első tejpépet a kislányomnak? Milyen arányban, miből mennyit hogy sűrű legyen? Melyekkel kezdjem és mekkora adaggal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

egy dl vizet melegíts fel és tegyél hozzá annyi port hogy kellemesen keverhető legyen mondjuk mint a burgonyapüré. még kanálon marad ne cseppenjen le de ne is kelljen levésni onnan.

aztán kicsit kavargasd hogy ehető hőmérsékletü legyen mert langyos vízzel nem igazán keverhető babavízet melegíts hozzá.

Jó étvágyat Neki.!


én vaniliással kezdtem natúr izekkel aztán lehet bonyolítani is venni gyümölcsöset de a vaniliásba keverhetsz gyümölcspépet v. üveges bébidesszertet.

2012. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire melegítsem meg? Forraljam? Sima csapvíz? Babavíz?
2012. jún. 4. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
babavíz mert a sima csapvizet a félévesnek -4 hósnak- fel kell forralni az meg tök sok idő mire lehül 30 C -ra.
2012. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40 fokra melegítsd és először csinált picit hígabbra az én kislányom öklendezik tőle ha nagyon sűrű.
2012. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bántásból:de a dobozán rajta van,hogy kell elkészíteni én mindig úgy csinálom.
2012. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!