Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sudokrémet lehet sima...

A sudokrémet lehet sima popsikrémként használni, vagy csak ha valahol piros?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, hogy könnyen kenhető, de féltem az újszülött bőrét a fölösleges gyógyszerektől, hatóanyagoktól. A sudokrém ilyen szempontból mennyire biztonságos?
2012. jún. 4. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Èn lányomat újszülött korátol csak akkor kenem ha pirosodni kezdett volna.

vagy is popóját sem kenegettem mindig, habár kakiban sem hagytam egy kicsit sem. de maga a popsitörlö kendök is tartalmaznak ápolószert így felesleges is mindig bekenni neki. Amikor csak egy aprócskát pirult volna kentem rá, és az éppen elég megelözni a bajt.

2012. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nappal csak kamillás hintőport raktam rá és éjszakára kentem be Sudokrémmel, elég volt így.Mint az elöttem válaszloló is írta, nem kell mindig.
2012. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a gyógyszertári popsikrém is jól kenhető kb. mint a sudocrem . máshol máshogy keverik. ahol lakunk pl itt mint a gitt olyan úgy kell kivésni. két km -re levő patikában meg mint a vajkrém olyan.


a sudocrem tényleg jó de mindennapos használatra sztem drága és valóban felesleges vegyi anyag.

2012. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hámosító, nem használd minden nap.

a gyógyszertári nem olyan mint a sudo, az nem egy erős hámosító, csak víztasztító réteg egy kis gyulladáscsökkentővel.

de mondjuk éjszakára használhatsz minden nap sudot, nappalra viszont a legjobb ha semmit nem használsz, persze csak azután mikor már nem kakil minden evéskor :)

2012. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Sudo-t használok minden este és kaki után az egyszer vagy kétszer egy nap gyönyörű a popsija és soha nem volt piros sem meg pöttyös sem.:)A 250gr-os 2hónapig elég.
2012. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja de csak 3hónapos kora óta addig az ung Neonatorum nagyon jó volt.most 6hónapos.
2012. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is kezdetektől Sudocremet használok. A védőnőm azt mondta, hogy vékonyan mindig kenjem be, de aztán rájöttem, hogy felesleges. 1 hós kora óta kaki után és éjszakára kenem csak be. Popsitörlőt is csak akkor használom, ha kakilt, nem vegyszerezem feleslegesen, inkább pelenkázáskor kicsit pucéran hagyom, hadd levegőzzön a kis bőre.

2,5 hós Kisfiú anyukája

2012. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét babámnál (13 hónaposak)Sudokrémet használok minden pelenkázáshoz. Gyönyörű a bőrük a popsijukon! Én nem várnám meg, hogy kipirosodjon a popójuk!
2012. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a seress félét használom naponta, a éjszaka pedig neogranormont. A sudocrem viszont a legjobb ha piros a popija. ezért nem is használom mindig, ne szokja meg a bőre, akkor nem fog használni ha kell.

Utolsó: mi se várjuk meg hogy piros legyen a babánk popija, de sajna van hogy kipirosodik (étel, fogzás, betegség miatti hasmenés, stb.)

2012. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabszem ***** válasza:
Én estére használom a Sudocrem-et, mert akkor sokáig van rajta a pelus. Egyébként nagyon jó és ha pirosodik valahol akkor is használom. Amugy a hagyományos gyógyszertári is jó és sokkal olcsóbb és a Naturland-os is jo. Gyakran kell cserélni a pelust és akkor nincs gond.
2012. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!