Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig használtok/használtatok bébiőrt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 éves korában vittük vissaz, mi béreltük
2010. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lányom 5 hónapos, de egy hónapja már be se kapcsoltam, úgyhogy inkább el fogom adni. Egy szobában alszunk, de ő a kiságyban van, és háton alszik.
2010. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy percig sem használtam egyik gyereknél sem!
2010. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most 13 hónapos a kisfiam,de még mindig használom.Bár most már elsősorban a bébiőr funkció miatt.Egyrészt nem 1 szobában alszunk Vele,másrészt pedig ha napközben alszik én meg pl a konyhában vagyok,akkor meghallom ha felébred.Úgy tervezem,hogy amíg a kiságyban alszik,addig hasznáni fogom.
2010. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 hósan eltettük a bébiőrt, aztán az ismerettségi körben egy 7 hós babát elvesztettek bölcsőhalálban, így visszatettük. 15 hós, de még éjjel mindig megy. Elfér, enni nem kér.
2010. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azért kérdeztem, mert lassan egy éves lesz a fiam és tervezem, hogy kiköltözöm a szobájából, de nem tudom, hogy vegyek-e neki bébiőrt. Légzésfigyelőnk az van, de eddig bébiőr nem kellett, mert vele aludtam. Nem tudom, hogy a másik szobából is meg fogom amjd hallani, ha mocorog éjjel bébiőr nélkül. Mikor mocorogni szokott szopizik vagy iszik egyet és gyorsan alszik is tovább, szinte fel sem kel.

2010. júl. 1. 13:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!Mi vettünk,kb. kétszer használtuk.Felesleges-ne vegyél.HA nincs messze a szobája/pl másik szint családi házban/simán meghallod.

JA,és mi városban vagyunk,ugyhogy "hallgattuk" a bébiőrön a taxisokat,másik gyereket,stb.

2010. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor 3 hós lett külön szobába raktuk, és akkor vettük a baby őrt. 11 hónaposan a légzésfigyelőt kivettem az ágyból, mert felszedte a matracot és rágta a kábeleket. Akár hogy csináltam mindig sikerült kiszedni, meg úgy ugrált rajta, hogy tuti, hogy eltört volna.
2010. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi nem vettünk, egy szobában alszunk, ráadásul a lányom olyan hangos alvó volt, hogy nem tudtunk tőle aludni,. Mindenféle fantomhangokat adott ki, röfögött, fújtatott, mint Chibakka. :D Már csak hangosan szopja az ujját.

8 hónapos

2010. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15hónapos,a bébi őrt használom még,mert emeleti szobában alszik és ha én lent tevékenykem,meghallom ha felébredt.
2010. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!