Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez? Sokszor rámjön,...

Normális ez? Sokszor rámjön, hogy gyereket szeretnék már most.

Figyelt kérdés
(18/F)
2009. júl. 2. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ezzel nincs baj :) habár nagyon ritka hogy egy fiatal fiú ilyenen gondolkodik de jó dolog
2009. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Én is kb ennyi idősen annyira vágytam egy gyerekre h hihetetlen,lehet azért is mert annyira de annyira szerelmes vtam :)


Aztán elmúlt ez a vágy,elkezdtem dolgozni,és most van egy 16 hós tündéri kisfiam. 30-as anyuka

2009. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Normális? Ja. Általános? Nem.

Kivitelezhető? Nem.

Még egy jó nyolc-tíz évig biztos nem lesz olyan háttered, amivel megengedhetnél magadnak biztonsággal egy gyereket.

2009. júl. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.-Igen. Tudom hogy nem kivitelezhető. :) Csak érted a problémámat. A kérdésem arra irányult, hogy gáz-e a dolog, hogy ilyesmire vágynék?

2.-Amúgy Gratulálok a kicsihez!:)

2009. júl. 2. 02:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj egyemmeg!Az ennyire érett fiúkat nagyon meg kéne becsülnünk!Nem mindennapi!Általában 25 után érnek!Persze kivétel van!Mint te!Gratulálok!Ha megnyugtat az én párom is szeretne,csak nekünk sincs még olyan háttér!Ő 21 én 20!
2009. júl. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) Köszi. Épp a múltkor volt egy kis vitám egy kérdésben, hogy mennyire vagyok érett és mennyire nem.. Na ezekután mondthat az aki mondta nekem, h semmiképp nem lehetek elég érett még bármit. Köszi.
2009. júl. 2. 06:37
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Van a közeledben gyerkőc?

A legjobb lenne egy olyan 2 hós baba...

Tölts el vele pár órát, aztán meglátod, hogy tényleg gyereket akarsz-e, vagy csak fülig szerelmes vagy valakibe, aki az anyajelölted, és van egy rózsaszín ködfoltban úszó, ideális gyerekképed.


Azért a gyereknevelés kicsit sem mesébe illő idill, az összes szépsége mellett ott vannak a nagy nehézségek.

Meg kell rá érni, hogy legyen türelmed, és kitartásod.

Főleg az elején.


A kérdésedre válaszolva pedig: tényleg ritka példánya vagy a férfi nemnek, bár én még mindig azt mondom, hogy te a gyerekvállalást úgy képzeled, hogy minden nagyon szép, minden nagyon jó, de az első hasfájós éjszaka után megállítanád a világot, hogy kiszállhass... :-)


Bár, lehet, hogy csak az alváshiány beszél belőlem :-)


4,5 hós baba 30 éves, hetek óta kialvatlan, hulla fáradt anyukája

2009. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze. Ez így van. Tudom énis! Nem is ígyszoktunk indítani.. Pl. volt egy lány akivel nagyon sokat beszéltem. Sokkal előbb tudta h szerelmes vagyok belé minthogy lelkizni kezdtünk volna. Az is csak úgyjött, h szóbakerült vhogy h nekem meghalt Apukám tavay, és elmondta h nekiis, és kiöntöttük egymásnak a lelkünk..
2009. júl. 3. 02:16
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocs ezt nem ide akartam írni
2009. júl. 3. 02:17
 10/11 anonim ***** válasza:

EGyáltalán nem gáz, sőt jó dolog:-)

Én 16 évesen voltam megőrülve egy gyerekért, de beláttam, hogy még nem lehet. Aztán ez idővel csökkent, az élet kicsit megnevelet...

28 voltam, mikor találkoztam a férjemmel, és tisztában voltam vele, hgoy babát akarok, de egyre jobban féltem tőle. És mint kiderült, jogosan. 13 hós a lányom, és azt hittem fasza csaj vagyok, de annyira nem... Sokszor kiborított, elfáradtam, tanácstalan voltam és elgem volt, menekültem volna PErsze ez átmeneti, és sokkal több a jó benne, ezt mutatja, hogy már 8 hetes vagyok a következő babámmal:-)

Férjem is már igen korán tudta , hogy nem az az öröm neki, ha minél több nővel lefekhet, mindig is tartós kapcsolatra, családra vágyott:-)

2009. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!