Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ültetik, állítják egyes...

Miért ültetik, állítják egyes anyukák a babáikat, amikor még nem tudnak egyedül felülni, felállni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy kicsit megemelik a babakocsit, mert azt megértem. De egy etetőszékbe miért kell belerakni egy babát, aki nem tud még ülni?! Miért állítják fel, hogy kapaszkodjon a kanapéba, csak hogy képet lehessen csinálni róla?!
2012. jún. 5. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert tudatlanok:)
2012. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert barmok. Már bocsánat.
2012. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt , hogy mások miért állítják a kanapéhoz nem tudhatom, de nekünk pl. ez is egy gyakorlat, amit csinálgatnunk kell, annak ellenére, hogy még egyedül nem állt fel kislányom...gyengébbek a kis lábizmai, orvosi javaslatra tornázunk így.
2012. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:))))
2012. jún. 5. 16:34
 5/12 anonim ***** válasza:

hát hogy dicsekedjenek a saját gyerekük kárára.

de ez még hagyján, mert 1 perc az egész. de mikor a baba sír, foglalkozni kéne vele, de áááá, azt már nem inkább, felültetik, hogy csöndbe maradjon a gyerek....

2012. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló! Ilyet még nem is hallottam, már csak ezért is jó, hogy kiírtam ezt a kérdést! :) Köszi a választ.


Egyébként egy ismerősöm küldött képet az 5 hónapos (!!!) gyerekéről, aki a kanapénál kapaszkodva áll. Kérdeztem tőle, hogy "Már fel tud állni??". Erre a válasz: "Dehogyis, csak a kép miatt állítottam oda) Na, én ezeket nem értem.

2012. jún. 5. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, a rokonság nyomására. Nálunk az egész rokonság rám van ülve, hogy ültessem a fél éves lányom.

Hát nem fogom.

Van, aki nem ennyire erős.

2012. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egy dolog. De van olyan ismerősöm aki a 6 hónaposánák szászár szalonnát adott, és van olyan aki energia itallal itatja. És hallani, látni a híradóban, hogy a 2 hónaposát súlyosan megverte, mert sírni mert. Nekem is az első gondolatom, hogy miért? Soha nem fogjuk megtudni a válászt.
2012. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sókristály ***** válasza:
100%

Az, hogy egy fotó erejéig felültetik, felállítják... Hát értelme nem sok van, de belefér néha.

Én inkább azt vettem észre, hogy siettetik az időt. Mert de klassz, hogy már ül, de klassz, hogy már áll. És de klassz, hogy már 1 éves...

Abban is lehet valami, hogy jobban elvan a gyerek, ha ül, mert többet lát a világból. következmények majd meg később fognak számítani.

A legnagyobb problémát abban látom, amikor terjesztik is a hülyeséget. akár ezen a fórumon is. Simán lemarják azt, aki kivárja mindennek a maga idejét, aki nem károsnak tartja a bébikompot.

Kedves 3-as! Nálatok azért más a helyzet. Nálunk az üléssel van ez a legkisebbemmel. A combizma feszes, ezért kellett ültetve nyújtani. De ezt gyógytornász írta elő.

2012. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sókristály ***** válasza:
Bocsi, félreérthető voltam. Személy szerint utálom a bébikompot.
2012. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!