Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hós babátok már egyedül eszik?

21 hós babátok már egyedül eszik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 12:35
 1/7 Adilari ***** válasza:
53%
Korházból hazahozástól számítva első naptól egyedül alszik!Így jó ha úgy szokja meg!
2012. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Kedves első, ESZIK volt a kérdés, nem ALSZIK! :-)


Kérdező: 21 hós a fiam, már hónapok óta nem lehet etetni, nem hagyja. Egészen ügyesen bánik már a kanállal, de nem állítom, hogy nem takarítok minden étkezés után... Igaz, a csaknem négyéves lányom is képes leszórni dolgokat, mit várjak a kicsitől? :-))

2012. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még ugyan nincs 21 hós, csak 18, de egyedül eszik. Leginkább kézzel szeret enni, de elég jól bánik a kanállal is. A legújabb módszer a levesnél, hogy kanállal, kézzel kieszi a zöldséget, tésztát... majd a tányért két kézzel megemeli és kiissza a levét. Gondolhatod, hogy égnek áll a hajam, mert magára önti. Így most már nem szedek lét, hanem az enyémből adok neki, úgy-ahogy elfogadja.

Minden evés után lehet takarítani.

2012. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyedül eszik kanállal,1-2 hónapja.
2012. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adilari ***** válasza:
HOpsz bocsi:-)))))Félreolvastam:-))))
2012. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 19 hónaposom is szinte ügyesebben eszik, mint a lusta bátyja, aki szeptemberben lesz 4 éves... Persze ő lány, sztem az is sokat számít.
2012. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!