Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg furcsa ha 6 hónapos...

Tényleg furcsa ha 6 hónapos fiam forog kúszik? Ágyon nem maradhat egyedül és a földön mindent elér amit szeretne. Mindenki azt mondogatja, hogy mennyire ügyes de szerintem nincs ebben semmi különleges.8. -án lesz 6 hónapos

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy ügyes! minden baba ügyes!

enyém 6 hónapos kora előtt pár nappal elhagyta a kúszást és mászott, felült, egyedül ült.

mások meg másban ügyesek de minden baba nagyon ügyes, ebben semmi különös nincs, igenis legyél büszke a babádra! :)

2012. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:

Az én kislányom lustább, ő még csak forgolódik, se kúszás, se mászás... a popsiját már dobálja, és a lábait is húzza felfelé, szóval hamarosan nálunk is beindul szerintem.


De ha én látnám, én is azt mondanám, mert az enyém még nem csinálja. Bár állítólag a lányoknak lassabban mennek a nagy motoros mozgások!

2012. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi furcsa,aktív,mozgékony babád van kisfiam is forgott 4 hónaposan, kúszott 5 hónapos korától,6 hónaposan már mászott és felállt.Légy büszke rá,ügyes kisfiad van,minden baba ügyes csak más-más ütemben fejlődnek valamelyik lustább valamelyik aktívabb.
2012. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen minden gyerek más viszont a foga még sehol nincsen::))
2012. jún. 5. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
A fog miatt ne aggódj, kislányom 10 hónapos múlt és még egy sincs kint neki. De még be sincs dagadva. De eszik darabosat, és nagyon ügyesen elrág mindent az ínnal.
2012. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 6 hónaposan már mászott és felült. Ügyes a kisfiad, de szerintem semmi extra nincs benne. De legyél rá büszke, mert sok baba 10 hónaposan sem csinálja, de sok meg ennyi idősen. Viszont a foggal mi is úgy vagyunk, hogy 1 éves és még egy sincs :)) Megdagadva sem.
2012. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is tök normális ahogy fejlődik :) de azért természetesen ügyes :)
2012. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se különleges. Persze nagyon ügyes. A középső lányom 4 hósan csinálta ezt, 6 hósan felült-felállt-mászott. 6 hósan 6 foga volt. Rá is mondták, hogy "turbóbaba" :)


A kicsi most töltötte az 5 hót. Gurulva közlekedik, tolat hátra, kutyázik. Mindezt 9 kilóval, szóval ahhoz képest, hogy mekkora súlyt kell mozgatnia, ahhoz képest ügyes szerintem, de amúgy ahogy olvasom, ez az átlagos kb.


A nagylányom lustika volt, 6 hósig nem is csinált semmit. Na de akkor úgy belehúzott, hogy 10 hósan el is indult :)


Szóval nekem ahány gyerekem, annyiféleképpen fejlődtek, van amiben gyorsabban, van, amiben lassabban.

2012. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!