Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik napról a másikra nem...

Egyik napról a másikra nem alszik jól 9 hónaposom!?

Figyelt kérdés
Leírom az egész történetet, az a tiszta. 4 hónapos koráig hasfájós volt, és akkor attól voltak álmatlan éjszakáink. De sebaj túl lettünk rajta. Ekkor úgye ment ám minden praktika, kézben ringatás, rajtunk alvás, velünk alvás.Kb 5 hónapos korától pedig mintha elvágták volna elkezdte átaludni az éjszakát. Hasfájás után ez egy felüdülés volt. Tartott ez egészen mostanáig. Kb egy hete minden éjjel félóránként, óránként visítva sír, megébred. Hol könnyebb vissza altatni, hol meg nem. Azt tudni kell, hogy már van 4 foga, ami nagyon könnyen bújt ki, az éjszakákat is végigaludta közben. Ja, és már el tudott aludni magától. Most megint megy a ringatás, a velünk, rajtunk alvás. Próbáltam már praktikákat, nem tudom mi lehet a bibi. Volt kifárasztás, csak rosszabb volt. Volt több kaja, Jó éjt tejpép, semmi! Fájdalomcsillapítás, semmi. Viburcol Kúp, az se vált be. Mi lehet a baj? Lehet a foga? Tanácstalan vagyok, és nagyon fáradt. Most is 9-kor elaludt, de azóta már 3-szor volt fent. Benne van egy adag tejpép, plusz kicsi tápszer, meg egy kúp is!:(
2012. jún. 5. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 9 hós és ugyanez van. 2 hónapja kezdődött, addig 12 órát aludt egyhuzamban. Aztán egyre többször felsírt vagy ébredt is, volt, hogy óránként. Aztán kibújt 2 fog. Csak sajna még modt is ébred párszor, pedig mi is próbáltunk mindent. Talán újabb fog nem tudom, de mi is fáradtak vagyunk. :( kitartás
2012. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém sem alszik 2 napja és nem a foga miatt, már van 6 és azok kijöttek gond nélkül, de ez a 2 nap teljesen kimerít, tudom más 2 éves koráig nem alszik, de nagyon rosszul esik éjjelente 4x felébredni és ölben altatni el. Talán az idő a hibás, remélem hamar visszaáll minden a helyére neked is és nekem is!
2012. jún. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg is adtad a kérdésedre a választ. :) "Volt kifárasztás, csak rosszabb volt." Mostanában valószínűleg egyre több inger éri, hisz már 9 hónapos. Gondolom kúszik-mászik, esetleg feláll, felfedez. Jöttök-mentek a jó időben, esetleg a játszótérre is már. Szóval sok/több inger éri és ezeket éjszaka dolgozza fel, újra éli. Lehet ez is egy ok.

De lehet az idő, lehet a foga.

De lehet a szeparációs szorongás is. Megébred és Te nem vagy ott. Kisfiamnál 8 hónaposan kezdődött.

Más ötletem nincs.

2012. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés. Talán elkezdett kúszni? MÁszni? Felülni? Dolgozik az idegrendszere. GYakorol álmában is. Nehéz időszak. De nézd a pozitiv oldalát. mindig tudod, h nemsokára csinálni fog valamit. Az én lányom is ilyen volt. Egy héten belül csinált valami újat..
2012. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!