Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől lehet, hogy...

Gabszem kérdése:

Szerintetek mitől lehet, hogy ilyen rosszul alszik a babám?

Figyelt kérdés
4 hónapos, eddig reggel 9-10-ig is elaludt, de az utóbbi napokban nagyon sokat szenved éjszaka. Forgolódik, sirdogál, fél óránként kell átmenni hozzá. Már mindenre gondoltunk, hogy nem-e fázik, melege van, hasa fáj (én erre tippelnék, mert nagyon feszeng).
2012. jún. 6. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a frontot érzi.Az én fiam most lesz 4 hónapos,ő meg nappal fordult ki magából.Nem bírok vele,eszméletlen hisztis.Én bízok a frontban. :)
2012. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3és fél hós, de dettó ugyanez... nappal se nagyon alszik, de éjszaka sem az utóbbi időben..
2012. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erős frontok + hétfőn volt telihold. - mindkettő megbolondítja őket (külön-külön is).
2012. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány órakor fekteted le a babát?

Nekem tegnap fél 10-kor aludt el és ma már reggel fél 6 körül fent volt...

Az én babám 4,5 hónapos és az elmúlt hétben nagyon keveset alszik. Éjszaka 7-8 órát max., közben is egyszer ébred szopizni, utána ébredés után 2-3 órával alszik vissza, napközben összesen még kb. 4 órát alszik és ennyi. Szerintem ez nagyon kevés egy ekkora babának meg én is tök kialvatlan vagyok de nem nagyon tudok mit csinálni.

2012. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
9 körül fekszik, de most 3-kor már nyöszörgött. Aludt, de nyöszörgött, halkan sirdogált, szenvedett.
2012. jún. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!