Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4hónapos baba kúszik,...

3-4hónapos baba kúszik, felül, feláll?

Figyelt kérdés

Én ezt valahogy nehez tudom elképzelni. Egy anyukával beszélgettem, aki ezeket mondta nekem. Most nagyzolni akar a kedves anyuka, vagy tényleg csinálhatja ez egy ilyen pici baba?(nem normális módon)

Esetleg jelezhet valami bajt, ha ennyire hamar csinál dolgokat egy baba?


2012. jún. 6. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Olyan lehet ez az anyuka, mint a lányom keresztanyja. Az én lányom 1 éves lesz a nyáron, a keresztanyja unokahúga november elején lesz 1 éves. Az én babám 9 hónaposan tanult meg ülni, nem volt még 10 mikor felállt. De a hölgy unokahúga már 5 hónaposan stabilan ült, hintázott, alig 6 hónaposan felállt és járt, sőt már a bútorokra is felmászott. Hát nehezen hiszem el.
2012. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Áááááááá biztos nem! A gerince hogy birná már ezeket! Áááá tuti nem!
2012. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A kúszást is nehezen képzelem el, de hát lehetséges. Az, hogy felül, feláll, azt csak úgy tudom elképzelni, hogy húzza a kezénél fogva, és ülteti, álltatja.

A baba meg húzóckodik.

Nekem is van olyan ismim, akinek 4 hónaposan "felült" a babája. De nem úgy, ahogy mi gondolnánk, hanem ahogy fent leírtam.

És büszkén meséli mindenkinek.

Érdekes.

Én nem tudom, minek erőltetni. Aztán ezekből lesznek a gerincferdült, esetlen gyerekek. Mert nem bírja el az izomzatuk.

Még jó, hogy mindenki maga dönti el, csak a gyerek bánja.

2012. jún. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen! Én is sokszor képzelem hogy úszom a levegőben, de olyankor álmodom!

Vannak anyukák akik ébren álmodnak! 4 hónaposan nem ül fel és nem áll! A kúszás elképzelhető, de a "Nem" társasághoz tartozom!

2012. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem Ő már úgy született, hogy járt :))) 6 hónaposan már beszélni is fog tudni. De vannak csodababák :)))
2012. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
a kúszás még okés, az én kisfiam is "kúszott" 4 hónaposn (nem szabályosan, olyan katonásan hanem hernyósan) most 9 hósnapos és jár...(sokan nem hiszik el, de evvan, nem köthetem le)de hogy 3-4 hósan üljön álljon, nem lehet hogy ülteti és állítja? és arra értette?
2012. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is ellenpélda vagyok,nekem a legnagyobb fiam,aki már 18 éves,ő volt ilyen "koránérő"tipus.A másik 2 gyerekem teljesen normális ütemben fejlődött,a negyedikről még nem tudok nyilatkozni mert ő most 3 hónapos.A nagy fiam is fölült 3 hónaposan,úgy hogy kapaszkodott a babakocsi oldalában,2 és fél hósan pedig lekúszott a franciaágyról,jó nagyot esett,orvoshoz kellett vinni de szerencsére nem lett semmi baja,a doki meg jól leorditotta a fejem hogy miért nem raktam inkább akkor a földre,onnan biztos nem esett volna le.8 hónaposan kapaszkodva járt,9 hósan pedig teljesen egyedül!Márciusi a fiam,karácsonykor már lopta a fáról a cukrot!Azt mondta az anyum,hogy én is ilyen voltam,3 hósan már be kellett kötnie a babakocsiba mert mindig fölültem.A tesóim nem csináltak ilyet.Szóval vannak ilyen csodababák de ritka az biztos.
2012. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kúszást úgy érti, hogy forog a baba (nekem is átfordult hasról hátra és vissza) illetve álmában kissé arrébb pakolgatja magát. A felül és feláll meg ahogy előttem írták, hogy segítséggel. Sok baba ilyenkor nyomja magát, feszíti a lábát- reméljük erre gondolhatott a kedves szülő..
2012. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!