Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4hónapos baba kúszik,...

3-4hónapos baba kúszik, felül, feláll?

Figyelt kérdés

Én ezt valahogy nehez tudom elképzelni. Egy anyukával beszélgettem, aki ezeket mondta nekem. Most nagyzolni akar a kedves anyuka, vagy tényleg csinálhatja ez egy ilyen pici baba?(nem normális módon)

Esetleg jelezhet valami bajt, ha ennyire hamar csinál dolgokat egy baba?


2012. jún. 6. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Úristen,nem!

Az én babám most tart az oldalra fordulásnál...

2012. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bogyo110 ***** válasza:
én ezt elképzelni se tudom max azt hogy forog gurul na de jó hogy nem már szalad meg mesét is olvas nem?
2012. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ez nonszensz!
2012. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
tuti nem.ilyen nincs.
2012. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kuszas lehet, de a tobbi nem.
2012. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem amikor 6 hónaposan egyik napról a másikra mászni kezdett a lánykám már az korainak tűnt...:) de hogy 3-4 hónaposan kúszik is, meg fel is ül, meg fel is áll egy baba......??
2012. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
aki ezt állítja, hazudik!
2012. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

:)))) hülyeség.


a sógorom azt mondta mikor 6 hónapos volt a fia hogy már ülni akar...ahhoz képest 10 hónaposan ült.aztán mikor fél éves volt és állíttatta a babát, azt mondta járni akar. most egy éves és még nem jár önállóan...ennyit arról hogy mit tud némely baba a szülők szerint.

2012. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
max,nagyon max kúszhat,de én még azt is elképzelhetetlennek tartom,ha felülne,felállna szerintem az már egészséges sem lenne ilyen korban.
2012. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. elírtam, szóval 3 hónapos volt a sógorom fia mikor szerinte ülni akart
2012. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!