Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 29 fok van nálunk. Miben...

29 fok van nálunk. Miben altatnátok a babátokat éjszaka?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!ujjatlan,vagy rövidujju body-az is azért inkább ,hogy a pocakja is fedve legyen
2009. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4 hónapos a babám,rövidujjú bodyban alszunk és csak a takaróhuzattal takarózunk+résnyire nyitva az ablak is.
2009. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó kérdés. Én is bizonytalan vagyok. Nálunk is meleg van, de viszont éjszaka kitakarozik az urfi. És ha hajnalban hűvösebb van nem tud betakarozni ha fázik, nagy dilimma. Én rövid ujjúbady-t és ujjatlan vékony lábas rugit adok rá.
2009. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Body, es konnyu kis lenge takaro.
2009. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a mult heten vettem a tescoban vekony(egy reteg) pamut halozsakot, en abban altatnam, mert abbol nem tud kitakarozni sem, de bele sem izzadna meg esetleg egy ujjatlan bodyban.
2009. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen a hálózsák nagyon jó ötlet lenne ha nem tekeredne bele. Nekem 10 hónapos lezs a kisfiam és nagyon eleven. Éjszaka olyanokat csinál álmában hogy kész vagyok, és szépen magára tekeri a zsákot.
2009. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én rövid ujju napozoban altatom.Kb térdig leér a szára.Nagyon kényelmesnek is tünik.A tesco-ban 3db 1700ft.Mindig ebben alszik.Ha egy kicsit hűvősebb van akkor rövid bady+vékony talpas naci.
2009. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is vékony napozoban alszik de hosszu ujjas és takarom pelussal ,éjfélfelé mikor már nem olyan meleg a teste vékony hálozsákba beteszem .Nekünk éjszakára hüll a levegö szerencsére.
2009. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is hálózsákban alszunk, pedig 14 hónapos, még fel is áll benne, de nincs baj. Takarót hiába adnék rá, lerúgja, aztán meg felébred, mert fázik. Mondjuk eléggé nehezen alszik el, mert melege van benne, de anélkül éjszaka fázna.
2009. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az én lányomnak van sokat melege, de ő csak egy kis bodyban alszik. Semmi takaró, textil pelus... Egész éjjel nyitva van az ablak és amikor kikelek, hogy etessem (vagy megnézzem) nem hideg a lábija.
2009. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!