Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van, hogy pár hetes...

Miért van, hogy pár hetes babám, szoptatás után vagy elalvás előtt folyton a kezét "szopizza"? Nem lehet éhes, mert ezt szoptatás után is csinálja. A cumit kiköpi. Ez mitől lehet, vagy ez másnál is volt/van így?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden baba ezt csinálja. Megnyugtatja.
2012. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyem meg, mert mást még nem tud és megnyugtatja. Én is mindig ezt láttam a kicsimnél, és a falra másztam, amikor mondták: "De hát biztos éhes". Nagyon furik ahogy cuppogtatják. Később volt egy darabig cumija, de miután meglett az ujja... :D
2012. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 12 hetes és dettó ezt csinálja. A multkor velem volt a konyhában és rántott husit sütöttem éppen. Égtelen cuppogásba kezdett. Előtte szoptattam meg , ugyhogy éhes nem lehetett. De az illatát már érezheti és tuti, hogy kivánta már. Nagyon cuki olyankor, mert nem csak a konyhában csinálja. Tegnap mind a két kezét dugta a szájába.
2012. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez most megnyugtató, hogy nem csak velünk van így :) először próbáltam valahogy eldugni a kezét, de hát akkor meg a kis ruháját kezdte el "szopizni" :D na gondoltam hogy akkor már mindegy. Ami nem megy az nem megy. :D
2012. jún. 7. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Enyém három hetes és ő is ezt csinálja. Csak úgy cuppog vele :) Én adok neki néha cumit, de nem mindig kell neki. Nem tudsz vele mit csinálni, csak elhallgatni :)
2012. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok 3-as vagyok. Egyébként az én babám amit megtud fogni, azt mind dugja már a szájába. szakálkát szoktam neki felkötni, mert rengeteg a tejem , meg sokszor vissza is jön neki büfizéskor, így legalább nem kell egy nap sokszor átöltöztetni. Rajta szoktam hagyni még evés után is egy ideig, előszeretettel nyomja szájába, sőt még a kezemet is szokta nyomni a szájához. Olyan cuki, nekem egyébként nagyon tetszik. Minden baba ezt csinálja szerintem. Tök normális.
2012. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én Kisfiam kb. 6 hetesen fedezte ezt fel, meg a pelust is rágcsálja :) Anyósom mindig azt hiszi, hogy éhes, apósom meg húzkodja ki a kezét a szájából, hogy ne. Én meg mondom, hogy nem éhes, előtte evett, és hogy hagyja békén, Ő most ezzel játszik. Tényleg olyan aranyos, cuppog, meg mikor mind a két kezét tömi egyszerre, a nyála meg folyik :)

A cumi nem kellett Neki, ökölődik tőle és kiköpte, amikor próbáltuk, én meg nem akarom erőltetni (csak szopik, a cumisüvegből is csak épphogy evett tegnapelőtt, mikor itthon hagytam anyukámmal, mert fogorvoshoz mentem).

11 hetes Kisfiú anyukája

2012. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor a rokonok okoskodnak, hogy biztos éhes, biztos álmos, vigyed aludni, stb. ti nem???
2012. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez van a cumi nem nagyon kell neki, de a kis keze meg ruhácskánk meg igen :( tényleg aranyos, de még néha nekem is felmerül a kérdés hogy talán nem lehet hogy keveset adtam neki, és hogy éhes lehet...felénk még nem jártak rokonok, de ha elkezdik mondani tuti hogy kitessékelem őket, hogy ne szóljanak már bele ha lehet mert hogy első babánk, és nekik meg már volt egy " halom" rég tudniuk kéne hogy ez nem éhség vagy álmosság! De nem?!
2012. jún. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!