Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Cumizó baba át tudja aludni...

Djudit kérdése:

Cumizó baba át tudja aludni az éjszakát?

Figyelt kérdés

Lehet nevetséges a kérdésem, de egyik ismerősöm szerint hiába hagyja majd abba a szopást a kicsim, akkor sem fogja átaludni az éjszakát, mert cumizik is. Most 1 éves a kisfiam, többnyire cumival alszik el, de éjjel még ébred, és ha nem elég a cumi, akkor megszoptatom.

Tapasztalt Anyukák, tényleg a cumit is el kell hagyni, hogy végre aludjunk éjjel?



2012. jún. 6. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis.12 hónapos a lányom,nagy cumis,és hónapok óta átalussza az éjszakát (igaz ő tápszeres) ha kiesik a cumija akkor beveszi magának (világítós mam cumija van,így könnyen megtalálja) bár szerintem ki sem esik neki sokszor.
2012. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam is cumis,pici kora óta,főleg az elalváshoz kell ha mélyen alszik akkor kiesik a szájából,és kb 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat,előtte is csak enni kelt egyszer éjjel,egyszer hajnalban.
2012. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja 13 hónapos
2012. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 13hetes most és 9hetes kora óta átalussza az éjszakát (este 8-től reggel 7-8ig) bár ő tápszeres! Este van, h cumival alszik el! És ha kiesik a szájából, akkor se esik kétségbe, mert olyankor a kezét kezdi el cumizni! De van h azt se csinálja! Szóval szerintem butaság, h cumival nem lehet átaludni az éjjelt....

2012. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! De jó neked! Az én babám 12 hetes, de anyatejes. Minden éjszaka 3-4 óránként szopizik. Egyetlen éjszakát sem hagy ki. Kicsit fárasztó nekem, de legalább szopi után nem sír, hanem le teszem és alszik.


Az én babám is cumizik de neki is kiesik a szájábol ha el alszik. És ő is szopja a kis ujjacskáját is közben.

2012. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Megnyugtatóak. A tapasztalat az, hogy az anyatejes babák, amíg el nem hagyják a szopit vagy a mama be nem keményít, éjjel kelnek szopni.(persze vannak kivételek:)), úgyhogy én nagyon bízom benne, hogy lassan elhagyja a szopit és ALSZUNK :)
2012. jún. 6. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
5. válaszoló. Ezért emelték ki a többiek, hogy tápot esznek a babák. Amíg az enyém is csak anyatejes volt, kelt éjjel min. egyszer szopizni. Mióta tápot is kap, átalussza az éjszakát. Kitartást, még nagyon az elején vagy és ha van tejed, csak azért ne adj tápot, hogy átaludja az éjszakát (ugyanis ez sem garancia rá).
2012. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer már sikerült... :)

Én már leszoktattam az éjszakai szopiról, utolsó evésnek tápszert kap, de csak felébred minden éjszaka. Várom a csodát... 11 hónap alatt 1 átaludt éjszaka...

2012. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, pedig cumizik. Ha nagyon kell neki, megkeresi magának, vagy ha nincs meg, nyöszörög, cumi be, és szundi. Ja, és ő is tápszeres.
2012. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok,5-ös vagyok. Én meg azért írtam, hogy az én babám anyatejes! Eszemben sincsen tápot adni neki, míg ennyi a tejem. Hálaégnek rengeteg van. Mint ahogy írtam, legalább éjszaka is jol viselkedik, mert megszoptatom, büfizik és rögtön alszik is tovább.
2012. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!