Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probléma az alvás a 4 hónapos...

Probléma az alvás a 4 hónapos babámnak amióta át tud fordulni?

Figyelt kérdés
Születése óta hason alszik a babám, és amióta megtanult hanyatt fordulni egyszerűen borzalom neki az elalvás.Vagyis inkább nekem:(.Folyamatosan átfordul, hanyatt pedig nem tud elaludni.Van, hogy több órán keresztül forgatom vissza hasra mire elalszik.Mit tehetnék?Éjszaka is 2 órán keresztül fenn voltunk, mert mindig átfordult.Van valami jó ötletetek?Csak nálunk probléma ez?
2012. jún. 7. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak nálatok:S

Nálunk is kb. 4 hónapos kora körül kezdett el forogni, de pár hete azt játssza, h leteszem hasra (úgy aludt el eddig csak és kizárólag nálunk is) álmában átfordul x idő múlva és keservesen elkezd sírni. Visszafordítanám, de azt meg nem hagyja. Na, akkor felveszem, ringatom, leteszem hasra. x idő múlva megint felsír, ua. De volt hogy ezt éjjel 4x is....

2012. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ne félj lesz ez jobb, egyszer csak megszokja h álmában is meg tud fordulni.....:)
2012. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan megszokja és jobb lesz a helyzet, sok mindent nem tudsz csinálni, legalább is nekem nem sikerült. A következő ilyen időszak az volt mikor felállt. Éjjel rengetegszer ébredt, felállt az ágyban.
2012. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát most nem vígasztaltatok meg:)

És mi lenne ha nem fordítanám vissza?Megtanulna vajon hanyatt is elaludni?

2012. jún. 7. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, megtanulna. Hagyd, ne fordítsd vissza.

Az én kislányom ma töltötte a 4. hónapot. Pár napja megtanult hátról hasra fordulni. Egy nap volt olyan, hogy szinte egész nap percenként mentem be hozzá visszafordítani, azóta már nem sír, ha megfordul. Ő háton alszik (aludt) a kezdetek óta, most már megfordulás után elalszik hason is. A fiam hason alvó volt mindig, ahogy megtanult a hátára fordulni, onnantól fogva nála sem volt gond a háton alvás.

2012. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi Mindendegyőtöknek!

Nem fogom vissza fordítani, de nagyon félek az előttünk álló sírós időszaktól.Ma délután nem fordítottam vissza, de nem is aludt egy szemhunyást se :S.

2012. jún. 7. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!