Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes "bababarát...

Szerintetek érdemes "bababarát" mosószereket (gél, por) kipróbálni?

Figyelt kérdés

Pl. van most a Tominak egy új, babáknak való mosógélje. Érdemes ilyet használni?

Illetve mi a véleményetek a babák ruháihoz való öblítőkről?

A kettő sok lenne együtt?


2012. jún. 7. 15:23
1 2
 11/14 krisztivan ***** válasza:
Én eddig mindig olcsó,nevesincs mososzert használtam és bármilyen öblítőt a ruhákhoz(ha nem volt túl koszos).Aztán az elfogyott és egy nagyon drága,világmárkás mosószerrel mostam.A fiam a második váltás ruhánál kipöttyösödött.Védőnőnk is mondta,hogy nagyon sok gyerek nem bírja ezeket az agyon illatosított "híres"mosószereket.Maradok a diónál:-))
2012. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan azzal mosom az ő ruháit is mint a miénket.Általában Perwoll kék flakonos,színesekhez valót használok és most a Coccolino kék öblítőjét,amit hígítok.De most Tomi color mandulatejes mosógél van,azzal mosom az ő rucijait is,szerencsére soha nem pattogzott ki.
2012. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kíváncsicska ***** válasza:
Túlzásba vannak vive ezek a dolgok.Én azt a mosószert használom amit magunknak is és az öblítőt is.Az egy másik kérdés,hogy az öblítő elvileg bababarát.Nekem annak az illata tetszik ennyi.Ha baja lett volna bőrének tőle kipróbálok mást.De mivel nem nem váltottam :)
2012. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én dreft babyt plusz fehér chicco öblétőt használok. NAgyon jó illata lesz és bírja az érzékeny bőr is.
2012. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!