Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha választani kell a tehénteje...

Ha választani kell a tehéntejek között és az ártól független a választás, akkor melyiket adod legszívesebben a babádnak? Miért?

Figyelt kérdés

1. tartós tej (ha van kedvenc márkát is megneveztettek)

2. friss tej (itt szintúgy érdekes lehet a márka)

3. házi/kimért tej


Ha van olyan, amit viszont valami miatt nagyon kerülsz, azt is megírhatod. Szintén a kérdés: mi az oka?


2012. jún. 7. 15:30
1 2
 11/14 krisztivan ***** válasza:

2.,CBA 2,8-as teje jó

3., házi tej után a fiam nem akarja a boltit meginni(vajon miért)

1., nem issza meg ezért nem is veszünk ilyet:-))

2012. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Házitej,sokkal egészségesebb és laktatóbb,finomabb,mindig felforralom.

Boltban is szoktam venni nem olyan sűrűn dobozos tejet,2,8%osat általában magyar márkát.

Tartós tejet nem veszek na az ami nem tej.

2012. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én spar 2.8-as tejet adom neki,a féltartós dobozost.tehát nem azt,amit nem kell hűteni,hanem ezt a 21 napos.190 egy liter,magyar
2012. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nálam UHT van itthon mindig. Nem vagyok túl nagy tejfogyasztó, így a tartós praktikusabb. Én főleg Mizo-t veszek, mert nekem az ízlik a legjobban. Ráadásul az UHT elleneseknek (most nem arról beszélek, hogy kinek mi ízlik) pedig érdemes megnézni, hogyan is készül, mielőtt butaságot gondolnak és terjesztenek róla. Tessék, itt egy videó a tartós tej gyártásáról: [link]
2012. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!