Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maguktól állnak rá a babák...

Maguktól állnak rá a babák hogy végig alusszák az éjjelt?

Figyelt kérdés
6hetes a babám fél 9 kor lefekszik éjfél és 1 közt kel aztán fél 5 fél 6 közt ujra.ez jónak mondható? bár szerintem lehet kihúzzuk 3 hónapig az éjszakázást mert 4,5kg-mal született és most 6,4kg.kis bélpoklos :)
2012. jún. 7. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem akarlak elkeseríteni, de az én Lányom 19 hónapos múlt és még soha egy éjszakát sem aludt végig. Pedig mi aztán már mindent kipróbáltunk!

Nagyon nagyon jó, ahogy most alszik a babád, de ez semmit nem jelent a világon. Javulhat és romolhat is ez az állapot!

2012. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 alaszka ***** válasza:
Az én kislányom nemsoká 1 éves, és ő sem aludt át még egy éjjelt sem. Én már annak is örülök, amikor pl. 4-5 órát alszik egyhuzamban, de ez is ritka. Ahogy a tied ébred, ez teljesen normális ekkora babánál. Persze mindig hallani olyat, hogy egy-egy baba már átalussza az éjjelt, de szerintem ez ekkora babánál, sőt a nagyobbaknál is igen ritka...
2012. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valahol igen, belső kényszerként. A gyerekeim úgy álltak rá az éjszakai alvásra, hogy elvettem tőlük a cicit.

A fiam 13hónapos volt, amikor leválasztottam végleg(lányommal 3hónapos várandós voltam), pár éjszaka még nehezen ment, de elfogadta, nincs cicizés, max simi, akkor inkább alszik.

Lányom, 17hónapos, és 3hete vettem el tőle a cicit, ő azóta alszik éjjel. Minden zokszó nélkül.

Igaz most töri át az ínyét a foga, ha megébred, kérné, de hamar megnyugszik, és visszaalszik. este 8-9től alszanak 7ig. Jah és súlyban réges régen benne voltak/vannak az alhatna is éjjel részben, vacsi is tartalmas, lefekkvés előtt van ivászat, tehát sem éhség sem szomjúság nem volt, csak az anya közelsége(pontosabban cicije:))

2012. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4 hetesen rémülten keltem reggel 6kor hogy kiadott enni a gyereknek mert nem ébresztett senki :) Aztán pár hétig én csináltam nála hajnal 5 körül egy álometetést mivel mi alacsony súllyal problémáztunk az orvossal! Aztán még nem volt 3 hónapos emlékszem amikor nem kellett 5kor sem a tápszer neki, megriadt kiköpte a cuclit....! Én innentől hagytam aludni! Szóval nála természetesen alakult így! Tudom most kinevettek, de ha ébredne még most 11 hónaposan is akár többször, én felkelnék hozzá és nem problémáznék! Valszeg Zombi lennék de én érte vagyok :)
2012. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy súllyal született a babám, ő 4 hós kora óta átalussza az éjszakát. Egyébként ismerősi körben is a nagyobb súlyúak hamarabb szoktak rá a hosszú alvásra!
2012. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet benne vmi. Lányom majdnem 4 kg-val született. Nagyon szerette a hasát, 5 hetes korától átalussza az éjszakát. Ez kezdetben azt jelentette, hogy este 9-10-től hajnap 5-6-ig, aztán meg nagyon hamar ráállt arra, hogy 11-12, olykor 13 órát aludt éjjel. Viszont nappal keveset. De nem bánom, mert így én is pihentem. Ma már lassan 2 éves, nincs gond az alvókájával azóta sem. Augusztus közepén születik az öccse, remélem, ő is ilyen lesz.
2012. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 kg-val született a fiam, most 8 hetes és 2-3 óránként szopizik éjjel is..Neked szuper jó dolgod van!!
2012. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én rácáfolok a "nagy súllyal született babák hamarabb átalusszák az éjszakát" elméletre. :) Az én kislányom születési súlya 2020gr volt, ami ugye nem tartozik a nagy súly kategóriába. :))) Ennek ellenére 5-6hetes korától átalszik minden éjszakát. :D Most 7hónapos. :)))
2012. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó. A mienk magától állt rá. 3,6-al született, eleinte 3x kelt, 2 hónapos korára már átaludta az éjszakát.
2012. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-8hós korában elvettem az éjszakai cicit, mert harapdálta a mellem, 3 nap nyűglődés volt, 4. naptól átaludta az éjszakát. Amit te írsz, hat hetesen tökéletes!
2012. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!