Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babák akik még nem...

Bogyo110 kérdése:

Egy éves babák akik még nem mennek maguktól, Miért néznek rám érdekessen ha azt mondom hogy nem jár egyedül?

Figyelt kérdés
Kislányom egy éves múlott mult héten kapaszkodva minden hol közlekedik a járássegitővel száguldozik ha talpra álitom pár másodpercig egyedül megáll majd legugol és elmászi hogy feltudjon valamibe kapaszkodni!De ha megkérdeuik hogy megy e és én azt mondom hogy nem hát akkor nagy szemekkel néznek rám hogy hogy hogy hiszen már elmúlott egy éves!
2012. febr. 20. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, 13 hónaposan még nem jár, és úgy néznek rá, mint egy UFO-ra, állítólag fognom kéne a kezét és sétáltatni kellene. Csak egy a baj, megfogom a kezét és egyből földhöz vágja magát, szobában, utcán egyaránt. Két napja vettem észre, hogy ha mindkét kezében van valami, akkor lépeget, elment már 2 méterre is, de valahogy jobban szeret mászni. Nem első gyerekem, és nem érdekel, ki mit mondd.
2012. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 alaszka ***** válasza:
Ne aggódj ezen, az életkorának megfelelő amit csinál. Az én első lányom, is így volt még egy évesen, bútorok mellett volt csak hajlandó lépegetni, aztán 14 hónapos volt, mikor magától járt, de sokáig elég ingatag módon. El fog indulni nemsoká rendesen. Vannak babák akik a lassan, de biztosan módszert választják. Viszont egy jótanács: a járássegítőt egy időre tedd félre, az egy kicsit hátráltatja az önállóságban.
2012. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Lányom 20! hónaposan indult el(mondjuk Ő hypoton) de gondolhatod mekkorákat néztek mindig hogy még nem megy!Mosolyogtam rajtuk,az aggódó tekinteteken:)

Ne foglalkozz vele,nézzenek csak:)

2012. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni az ilyen reakciókkal!

Az én kisfiam 14 hónaposan indult el, most 16 hónapos, a szobában már szalad, de az utcán beöltöztetve a bakancsában nem hajlandó egyet sem lépni (na jó ritkán egyet-kettőt, most készülünk vele cipőt venni és megnézzük melyikben hajlandó lépni egyáltalán- lehet nem találunk egy olyat sem kb. másfél éves koráig...), inkább leül, róla sem hinnék el, hogy tud menni, de engem nem érdekel, hogy ki mit gondol vagy szól be éppen.

A babák fele indul csak el 1 éves korra, a többiek nagy része 15 hónapos korra, a fennmaradó részük pedig csak 18 hónapos korra jár, semmiről nem vagytok lemaradva!

2012. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na nekem meg azt monta a védőnönk hogy azért nem megy még egyedül mert mindig kézen fogva sétáltatom!
2012. febr. 20. 21:53
 6/21 A kérdező kommentje:
Árthat a járássegitő? Mert akkor megy a komp mellé!
2012. febr. 20. 21:55
 7/21 alaszka ***** válasza:
Hát amíg nem érzed stabilnak, nyilván fogod a kezét, én is ezt csináltam, különben szegény méterenként pofára esett volna. Azt próbáld, hogy ahol kapaszkodik, onnan kb. 1-2 méterre legyél tőle és hívd magadhoz, ha ezt párszor megteszi segítség nélkül, akkor felbátorodik, és magától is meri majd. Szerintem a járássegítő annyiban árt, hogy megszokja hogy mindig van valami támasz, és anélkül bizonytalan lesz.
2012. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

15 hónaposan indult el a lányom, lassan, de biztosan, ahogy előttem is mondták.:) Szinte soha nem esett el, nem ütötte meg magát, nem volt horzsolása. Ő megvárta, amíg biztonságban érzi magát, és stabilan tud menni. Most 12 éves, és az egyik legjobb tanuló tesiből, a helyi tornaklub mindenáron meg akarja kaparintani.:) Senkit sem érdekel, mikor kezdett el járni, mert ahogy most fut és tornázik...!!

Szóval ne törődj senkinek a véleményével, nagyon ügyes a kislányod!

2012. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!csak egy kicsit kiakaszto hogy a sok szuper anyuka szuper gyerekei már 6 hónapossan majdhogy nem futnak szaladnak én örülök annak is ha valaki gyereke olyan ügyes de azért nem kell szerintem szívinfartust kapni attól ha egy évesen még nem rohangál a gyerekem !
2012. febr. 20. 22:11
 10/21 anonim ***** válasza:
1 vagyok, a két nagyobb fiam 8 és 9 hónaposan már szó szerint szaladtak, ilyen is van, de nem gondolom, hogy jobbak lennének :D
2012. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!