Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babát hogyan...

14 hónapos babát hogyan kezdjek kíméletesen elválasztani?

Figyelt kérdés
Napközben is cicizik még legalább ötször.Délelőtt egyszer alszik, cicivel.Lefekvésnél is, és éjjel még kétszer kér, szomjas, nagy kortyokban nyeli a tejet. Négy foga van még csak, így nem nagyon tud a "nagyok" főztjéből enni, bébiételt csak akkor kér, ha olyanja van. Kábé 70%-ig anyatejet eszik a mai napig.Jó lenne már valami változás, legalább éjjel.Cicibolond, így valami kíméletes ötletre vágyom, anélkül, hogy maradandó szívfájdalma legyen.Előre is köszi!
2009. júl. 2. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én először a nappali szopik elhagyásával kezdeném, az kevésbé szadi. Válaszd ki az egyik nappali cicit és akkor egyszerűen ne tedd mellre. Pár nap alatt megszokja és utána jöhet a következő.
2009. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha kéri és sír, hogyan viselkedjek?
2009. júl. 2. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
bár én nem az elsö válaszadó vagyok azért válaszolok:)ha nagyon hisztis,tereled el a figyelmét akármivel,zenével,játékkal stb,,vagy cumisüvegböl adj neki kakaót!
2009. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos (és szerencsére) nem fogadja el a cumit/cumisüveget. :-(
2009. júl. 2. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha étkezések közt sír a ciciért adj neki egy kiflit, babakekszet stb. Nem valószínű, hogy megeszi, de a cici funkcióját helyettesíti /nasi/. Szerintem itt erről van szó.
2009. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!