Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » újszülöttnek: pihenőszék,...

újszülöttnek: pihenőszék, emelhető járóka, vagy mindkettő? Nagy kertes ház

Figyelt kérdés
baba velünk lesz a hálóban,de van gyerekszoba is,vagyis nálunk csak alvás,ápolás,szopi.
2012. jún. 8. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
most komolyan nem értem, mit szeretnél kérdezni?
2012. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
opgy mibe tegyem amikor ébren van mert az ágyában nem akarom ghagyni sem azt h ott játszon :) gyerekszobához még pici,mert az a két nagyé,csak ritkán tudna bentlenni nyugodtan. hozni vinni nyilván a pihenőszékben jobb,de ha egyhelyben vagyunk pl napőpali,akkor azért legyen már járóka is,vagy csak az? két naggyal más lakásban voltunk,ők csak a szobájukban voltak
2012. jún. 8. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kb. 1 hós kora óta van pihenőszékben és játszószőnyegen. Járókát még nem vettünk. Most 2 és fél hós.
2012. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaa, így már értem :D

mindkettő, pl. játszószőnyeg a járókába. amúgy nem is kell emelhető legyen, gondolom az a lényeg, hogy a 2 nagy ne lépjen rá, rúgja meg, dobja meg, stb, szóval nyugodtan lentre is teheted ;)

2012. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én is úgy gondoltam,h mindkettő,székben viszem ha vinni akarom,ha meg nem akkor akár azzal együtt is tehetem a járókába h biztonséágban legyen,csak azt hittem ez így már túlzás :)


köszönöm! amúgy hiperszupert vegyek? ami zenél,villog,rezeg? mert kinéztem egy olyat ami ilyen,és a játékhídja levehető és akkor lenne egy olyan játéka ami mehet vele kocsiba,hordozóba stb

2012. jún. 8. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:

A mi pihenőszékünk ilyen. A rezgőjén elalszik egyedül is, nem kell cipelnem az ölemben. A zene nagyon lefoglalja. Én most is ilyet vennék. Nekünk ez van: [link]

Ha nem csinál semmit olyan, mintha a hordozóba tennéd.

2012. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!