Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM kupon kérdés, hogy csinálják?!

DM kupon kérdés, hogy csinálják?!

Figyelt kérdés
Aki tonnaszámra árulja Vaterán/Teszveszen a bababónusz/végösszegi/joker kuponokat, honnan szerzi???

2012. jún. 8. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem adja veszi...
2012. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Regisztrál a Dm-ben Bababónusz kártyára, és ott automatikusan kap egy kupon füzetet. Tehát a Dm-ből szerzi :D
2012. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, kap EGY kuponfüzetet, de látok olyan eladót, akinek szinte folyamatosan van 5-10-15 C&A, 15%-os végösszegi, stb kuponja.
2012. jún. 8. 15:04
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
nekem is van most 6 füzetem,csak én nem eladom,hanem ami nem kell elajándékozom. sok pontom van,ennyi.
2012. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy "közel van a tűzhöz"?...
2012. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Volt amikor nekem is sok pontom volt és több 50p-os füzetet is kiváltottam a 25%-os kupon miatt.Ennyi,nem kell mindjárt összeesküvés-elméletet gyártani. :D
2012. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem 2 lurkóm van, így kapásból kaptam mindkettőre, a barátnőmnél szintén 2 pici, ő nem jár dm-be és nekem adta. Mondjuk én nem adom el hanem ami kell elhasználom, ami nem tovább"ajándékozom".

De lehet csereberél, lehet adott érte olyan kupont ami neki nem kell, ezt meg pénzé teszi.

2012. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Én pl úgy jártem, hogy a 7-12 hónapos kuponfüzetet már 4* küldték ki. Mikor újra regiztem, akkor is kaptam egy kuponfüzetet. Szóval így már 5 C&A-s kuponom van, + ezen kívül még 4 egyforma füzet... Bár nem adom el, mert szeretem a C&A-s cuccokat, és ott vásárolok neki, így még jó is. De simán lehet, hogy mondjuk egy takarítócégnek, vagy ilyesminek dolgozik, és ott szokott bevásárolni, így több tízezer Ft után kap pontokat, a füzeteket meg kiváltja, de nincs rá szüksége. Vagy ott dolgozik, és lenyúlja.
2012. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én pl. sokat kapok barátnőimtől, van hogy nekem sincs rá már szükségem ezért felteszem 1ft-ra.
2012. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

fece csere-bere oldal

.ill nem létező babával regiznek.

én is úgy regizetem a nagylányomat hogy nem volt nálam anyakönyvi azt mondta nem kell,

tehát ha 9hó múlva kitalálnák egy nevet és évszámot simán bevennék.

2012. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!