Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megszültem (17 hónappal...

Mióta megszültem (17 hónappal ezelőtt) nem kívánom a szexet! Számomra egy teher! 2 hetente egyszer van kb. Mit csináljak, hogy az agyam átálljon arra, hogy szexeljek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 21:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Ti tök jól álltok! Nálunk 2 havonta 1x. Ugyanúgy érzek, mint te. Érdekelnének az ötletek.
2012. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
Párodnak türelmesebbnek kell lennie, elégítsd ki ahogy tudod! Párom Édesanyja fél évig volt így mire visszaállt a régi vágya.
2012. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem is akarom kielégíteni!! Pedig nagyon imádom a férjemet! Már lassan másfél év is eltelt...nem hogy fél! :(
2012. jún. 3. 21:25
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Na,erre en is kivancsi vagyok,mert nalunk 1 eve szuletett a gyerek, de azota ha 4 alkalommal voltunk együtt akkor sokat mondok. En egyáltalán nem tudok a szexre gondolni. Sőt a hideg raz tole, es kellemetlen is, nem jo erzes.
2012. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom,varom az otleteket.19 hos a fiam,dr a szextol raz a hideg.szeretem a ferjem,de semmi vagyam a kielegitesere sem.nagyon bant a dolog
2012. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok lányok! Én is beállok a sorba. :(
2012. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nálam is ez van,11 hó.s a babónk...ja és jó ha havonta 1x van valami,pedig én is nagyon szeretem a férjemet!De a szexet egyeltalán nem kivánom!
2012. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
81%
Ht mi hetente egyszer szexelünk de ha rajtam múlna nem lenne havi egy se..az az igazság.. nem azért mert nem jó...mikor csináljuk már élvezem de semmi lelki erőm,kedvem,hangulatom nincs hozzá..16hónapja szültem és tényleg csak ennyit tudok csinálni..sosem kezdeményezek..sőt kerülöm is az olyan szituációkat amitől esetleg a férjem kedvet kap hozzá..olyan evés közben jön meg az étvágy cimű történet..de volt már hogy akkor se..:-S
2012. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

A választ én sem tudom...

Ti mind első babásak vagytok gondolom. Én ugyanígy voltam anno, egy év kellett, hogy helyreálljon a régi rend. Szerencsére a párom nagyon türelmes volt. Aztán egyszercsak visszaállt minden.

Második baba után már alig vártam, hogy leteljen a 6 hét.

Kitartás lányok!

3 gyerkőc anyukája

2012. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Ilyen sokan vagyuuuuunk??? :( 11 hónapja játszom ezt.....! Érzem mikor a libidóm egy kicsit jobban kileng ilyenkor én mászok utána egész héten de utána semmi :( Nincs se erőm se kedvem.....! Most fogunk új házba költözni én csajok elterveztem hogy új ház új szokás max hetente 2-t 3-mat beiktatok! Imádom és nem tudnék nélküle élni.... Mondjuk sokszor lefárasztja magát ő is így nem jön utánam mindennap mint egy sex őrült :D de hát sok férfinak a sex a szerelem kifejezése!
2012. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!