Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért pont azt a nevet választ...

Miért pont azt a nevet választottátok ami lett a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én figyelembe vettem az egyéniségünket is.Így illik hozzánk.
2009. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
férjem szerette volna hogy az ő neve legyen a kicsié is, először nem akartam de láttam milyen fontos neki és belementem
2009. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk családi hagyomány hogy az apukája nevét kapja az első szülött fiú gyerek. Ezért.
2009. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1 név sem tetszett. kétségbe voltunk esve. aztán néztük a tv-t és ott kimondták... egymásra néztünk, és tiszta volt a kép... pláne mikor megnéztük a jelentését...
2009. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1.magyar

2.magánhangzóval kezdődik

3.rövid

4.szép :)

2009. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is szerettem volna a saját nevemet adni a lányomnak:)
2009. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez volt az egyetlen név, amiben apával meg tudtam egyezni:)
2009. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert nekem ez az egyetlen fiú név tetszett, és végül apát meg tudtam győzni. Igaz, neki egyáltalán nem volt ötlete. Eleinte ettől is elzárkózott, de végül elfogadta. A név: Dániel.
2009. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez a név volt az én favoritom. A férjemnek meg 2 tetszett, persze mások. Még nem tudtuk a nemét és még nem is tudtuk eldönteni. Az én választottam tetszett a férjemnek, nekem meg nem annyira az övéi. Aztán a !D-s uh-on, amikor megtudtuk a nemét, onnantól már a nevén szólította a kisfiam. Én hát az én favoritom győzött. Persze mondtam neki, hogy még van időnk, nem kell emellett dönteni, de ő azt mondta, így fogják hívni és kunktum!

Amúgy így utólag ez a név áll neki jól! :)

2009. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1. Mert gyerekkorom óta ez az egy fiúnév tetszett a legjobban. Tiszta csengésű, egyszerű, szép név, ami kicsi korban is ugyanolyan jól áll egy kisgyereknek, mint felnőtt korban.

2. Egyébként pedig a férjemet (apát) is pont így hívják. :-)

2009. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!