Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan itassak meg egy inni...

Hogyan itassak meg egy inni nem akaró 6 hónapost?

Figyelt kérdés
Kislányom beteg volt, sokat kéne innia viszont nagyon nem hajlandó rá :( Milyen tippetek, ötletetek van arra hogy valahogy folyadékot diktáljak bele?
2012. jún. 9. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
pohárból itatva, esetleg kiskanállal
2012. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor fecskendővel nyomtam a szájába mindig egy kis vizet.
2012. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy anyatejes-e. Ha igen tedd sűrűn mellre. Ha nem, vizet, teát, gyümölcslevet(hígítva) adhatsz neki cumisüvegből, csőrös itatóból, pohárból, kanállal. Próbálkozz melyiket fogadná el.
2012. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

allandoan probalkozni kell, mi kb. 20 percenkent probaltuk, neha gyakrabban is, fecskendo valt be a legjobban, de egy-egy proba alkalmaval 2-3 modszert is kiprobaltunk, volt hogy fecskendobol nem nyelte le, kiskanalbol meg 30ml-t megivott

az egesz nap nem allt masbol, kitartast!

2012. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Aztán lecseréltük az üveget. 2lyukas avent cumink volt, javsolta valaki a nukosat (az alvó cumija ugyis az), abból is mi a 6hósat vettük, az már jó lezs itatópohárra is. Azóta abból iszik. Éjjelre meghagytam a rendes cumit, mert abból azért nem jön annyira, mint az itatópoharasból.
2012. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!