Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után nyugszik meg...

Mennyi idő után nyugszik meg a babád a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Kislányom 5hetes és eddig 3szor voltunk kint de végig ordítja,sírja az utat!nem megyünk sokat kb 5-15 percet aztán jövünk is haza mert nem akarom sírni hagyni és ahogy kiveszem nyugodtan elvan a kezemben!

esetleg nem szereti?tovább kéne sétálnom vele?túl sok ez még neki?vagy vegyek inkább hordozó kendőt amíg kicsi aztán később újra próbálkozzunk a kocsival?


2012. jún. 10. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kendőztem a lányommal, ő azt szerette. A fiamnak tetszett a babakocsi az első pillanattól. Lehet, hogy az is közrejátszott, hogy neki már a babakocsiban is volt bárányszőrme, azt imádják a babák, nekünk a kiságyban is azon aludtak. Belefészkelte magát és már rendben is volt a dolog.

Előfordul olyan is, hogy túl tágasnak érzi a baba a helyet, van akinél beválik, hogy körberakja összecsavart takaróval a picit, hogy úgy érezze, ölelik.

Sajnos viszont olyan baba is akad, aki soha életében nem szereti meg a kocsizást.

Próbálkozz, hátha rájössz, nálatok mi válik be! Vagy ami még jó lehet, hogy a már alvó, vagy majdnem alvó babát teszed bele, rögtön ringatod, majd indultok. Lehet, ha jókat alszik benne, rájön, hogy nem is olyan borzasztó dolog a babakocsi.

2012. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is ilyen volt egy ideig, de aztán hasra raktam és aludt órákig.

Akkor jöttünk rá, hogy hason jobban szeret aludni.

2012. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ordított a kocsiban, rövid úton a hordozásnál kötöttünk ki. Egy éves kora körül már szerette a kocsit is, addigra "kaland" lett neki.
2012. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!