Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok beszélni babakocsiba...

Szoktatok beszélni babakocsiban lévő babátokhoz séta közben?

Figyelt kérdés
Én szinte folyamatosan, mondom neki hova megyünk, mit csinálunk, ott egy kutya, cica stb. és néha az emberek úgy néznek rám mintha elgurult volna a gyógyszerem... 9,5 hónapos a babám és minden érdekli, mutogat dolgok, állatok felé, én pedig mondom neki mi micsoda.
2012. máj. 23. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam :) sok hülye ember van...különben,hogy tanulna meg mindent az a kisgyerek???
2012. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg pont az a normális, hogy beszélsz hozzá.
2012. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is beszélgetek vele:)szerintem ennek így kell lennie:)
2012. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkel igenis kommunikálni kell,így tanul és ne törődj a sok idiótával,aki ezért hülyének néz.Ők is biztos beszéltek otthon anno a gyerekeikhez(utcán lehet nem)különben hogy tanultak volna meg beszélni.Nem értem ezt az utcán miért kellene szégyellni.Ma már minden hülyeséget kitalálnak,ma már minden "ciki",és mindenki a másikkal törődik,ahelyett hogy a saját portáján söpörne először!!
2012. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
természetesen , és a kutyáimmal is beszélek
2012. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is beszéltem. Az utolsó hozzászólóról jut eszembe, most már 21 hónapos a kislányom, szóval rendszeresen sétálunk, és mindig jön az utcánkban egy kutyasétáltató ember, olyan 40 év körüli. Egy dobbermannal szokott jönni, de az a kutya mindig megáll megnézni minket (engem és a lányomat), és a gazdája pont úgy beszél hozzá, mint én a kislányomhoz. Na ez az igazán furcsa nekem. :-D Mert oké, hogy én minden fűszálat megnézek a lányommal, de múltkor mikor a játszótéren hintáztunk, és a kutya megállt, és vagy 5-10 percen keresztül nézte, hogy hogy hintáztatom a lányomat, az igen furi volt. Egyébként nem morog vagy ilyesmi, úgy tűnik, hogy tényleg ennyire érdeklik a körülötte lévő dolgok, a gazdája meg ugyanolyan babaszinten magyarázza neki, mint én a lányomnak. Annyira furi. :-D
2012. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Miért lettem lepontozva?

2012. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is beszélgettem a gyerekeimmel,mikor még baba kocsiban toltam őket. Jól teszed,hogy magyarázol neki bármit, bármiről! Sokat fejlődik ez által!
2012. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kerria ***** válasza:

Én is beszélek hozzá.

Mondom neki:

- mit látok, vagy

- milyen hangot hallottunk

- hova megyünk,

- hol tartunk... stb.

Szerintem ez a normális :)

2012. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:)

Igen..mióta megszületett folyamatosan beszélek hozzák:)

Aztán,hogy e miatt e de nagyon korán elkezdett értelmes szavakat mondani és arra használta,amire kellett :)

2012. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!